Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ajak piercing...

Mit gondoltok az ajak piercingről? Tetszik, ha valakinek van, taszít vagy semleges?

Figyelt kérdés
Szeretnék ajak piercinget csináltatni, mert már régóta tetszik. A közvetlen családtagjaim nem örülnek ennek, de elfogadták a döntésem. Ti mit gondoltok a dologról? Légyszi normális válaszokat! 19/F

2012. jún. 5. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

hát bocsi, de engem taszít. Fiún és lányon egyaránt.

16/l

2012. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem középen van már majdnem fél éve megvan és imádom. Alig veszem észre, hogy ott van, de amikor vmiért ki kellett vennem elfeledkeztem róla és megijedtem, hogy nincs meg :D

Volt barátnőmnek (elég extrém stílusú hölgy) középen és két oldalt is volt egyszerre és még ezt fokozva nem golyók voltak neki, hanem középen egy tüske oldalt meg kúpok. Egyáltalán nem zavart csókolózás közben csak az elején egy pici furcsa volt :)

2012. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Srácon b*zis, csajon ribancos bármilyen piercing.
2012. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

én imádom az ajakpiercinget főleg ha patkó alakú van benne

18/L

2012. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Te döntésed, ne érdekeljen másé. Ha igazán akarod, csináltasd, te bőröd, te szád...

amúgy semleges, nem foglalkozom másokkal ilyen téren

2012. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van és senkit nem kérdeztem meg, hogy mit gondolna róla, mert nem érdekel. Nekem tetszik, akinek meg nem az eméssze magát csak ezzel, ha neki jólesik.
2012. jún. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem is volt, még szilveszterkor lövettem ki. Nem olcsó mulatság. Sajnos egyszer nem volt benn egy napig és benőtt a helye:S Szerettem nagyon, de a hajam miatt is állandóan leemóztak:D Ezzel számolj, ha csináltatni fogsz. Amúgy nekem tetszik, és az önkifejezés egyik formája is lehet. (A fiatalabbak pedig menőnek tartják)
2012. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!