Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak valami praktikák, hogy...

Vannak valami praktikák, hogy jobban el tudjam viselni az epilálás közbeni fájdalmakat?!

Figyelt kérdés
A combomat epilálnám éppen. de ki... nagyon fáj :D valami tipp amivel elviselhetőbbé lehetne tenni?
2012. jún. 6. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szőrös a combod? Nem túlzás ott is? A comb elvileg csak pihés. Bele se gondolok, milyen az, ha borostásodik...

Amúgy feszítsd ki a bőrt, akkor kevésbé fáj.

2012. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem egészségügyi okok miatt eléggé sötét szőrök vannak ott is :( Borotválni viszont nem szeretném mert attol még rosszab!
2012. jún. 6. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt még próbáld ki, hogy egyszerre csak kis részt epilálsz és váltogatod a lábakat.
2012. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"hutes".. (ieg stb)


vagy lehet kapni a gyogyszertarakban "erzestelenito" spray t..

en is azt vettem..


kitartasttt

2012. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
juuj megértelek. én be szoktam közben nyomni maxon a zenét :DD általában segít, ezen kívül tényleg még a bőr "széthúzása" ami enyhít a fájdalmon. örülök ha bejön vmelyik:)
2012. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!