Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kaposváron a Loco Tattoo -ban...

Kaposváron a Loco Tattoo -ban tetoválás árak?

Figyelt kérdés

Gyönyörűen dolgoznak ott azt láttam, de mint hallom nem olcsó. Hogy vannak ott a tetoválás árak? Mi alapján van szabályozva az ár (készítési idő,nagyság,stb.)?

És ha volt valaki ott "varratni" ... mik a tapasztalatok?

Köszi! :) 19/L


2012. jún. 8. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

[link]


ha jó, és szép tetoválást akarsz, akkor felmész pestre és költesz rá. én még olyan igazán jó tattoszalont nem találtam itt Kaposváron, ahova tényleg érdemes lett volna elmenni varratni, holott már régóta szeretnék tetkót.

inkább pesti szalonokat nézegess és azokhoz viszonyítva látni fogod a különbséget.

de ha meg nagyon nagyon szépet akarsz, akkor külföldön érdemes még pl: Németországba érdemes menni.

2012. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Én ott varrattam mind a 4 tetkómat,a csípőmre 16-ért színes virágokat,az egyik kezemen egy kb 5 cm-es horoszkóp ez volt 8 ezer,akkor a másik karomon egy 6-7 cm-es sárkány ez volt 5 ezer és a vádlimon egy színes virág körbe futtatva satírozott nonfival ez volt 16 ezer,mind nagyon jól sikerült,legközelebb is velük csináltatom!Szerintem menj be,mond el az elképzelésed,mekkorát szeretnél,színeset-e stb... és ők már tudnak árat mondani!

2012. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. jún. 23. 23:35
 4/4 anonim válasza:
Nekem is jó lenne tudni hogy mennyiért csinálnak egy tetkót mivel én is szeretnék majd nyáron egyet...csak hát viszonyítási ár is jó lenne.. :S mivel nem akarok nagyon drágám egy egy-két szavas tetkót csináltatni :$
2012. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!