Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van még itt rajtam kívül...

Van még itt rajtam kívül olyan lány, akinek 40-es, vagy annál nagyobb lába van?

Figyelt kérdés
És ha igen, ti nem szégyellitek? Én eléggé, főleg, hogy már kaptam miatta rossz májú megjegyzéseket is. Ráadásul alacsony és vékony vagyok, szóval eléggé feltűnő... Nem tudtok valamilyen praktikát, amitől optikailag kisebbnek tűnhet?

2012. jún. 9. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
A túl szoros cipő, elől túlságosan szűkűlő és a tűsarkú cipők optikailag kisebbé teszik, bár egyik sem kényelmes megoldás
2012. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem 41 ha ez megnyugtat :) de én nem szégyellem
2012. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Platformos magassarkú.
2012. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok és olyan 39-40-es a lábam. Nem szégyellem,még nem nagyon szóltak be rá,sőt volt,aki azt mondta,hogy picinek tűnik a lábam. Egyébként én tornacipőket,balerinacipőket,papucsokat,szandálokat hordok...
2012. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én 20vagyok hugom 13 mindketten 41eset hordunk.nem szégyellem,csak alig lehet szépet találni.
2012. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 22 vagyok amúgy. Én is minél magasabb sarkú cipőkkel próbálom "leplezni", de annyira nem tesz jót a lábamnak (mert még széles is, csak hogy még boldogabb legyek...). Azon buktam ki végleg, mikor két vadidegen csóka sétált mögöttem, és el kezdtek kielemezni, hogy "nézd már mekkora lába van, nagyobb, mint az enyém...", azóta kb. úgy érzem, cirkuszban kéne engem mutogatni.:)
2012. jún. 9. 19:07
 8/16 anonim ***** válasza:

Lekerekített vagy kivágott orrú cipők kisebbítik a lábfejet optikailag, ahogy a fekete szín is, és persze a magas sarok is.


Amit érdemes kerülni az a fehér szín, a hosszú csúcsos orr, a puha balerinacipők amiben szétterül a lábfej és nincs ami rendesen összefogja és a bokán levő pánt.


Hordhatsz minél nagyobb sarkakat ha tudsz, de sajnos ez nem mindenkinek opció és ha a lábméretedtől függetlenül nem szeretnéd akkor csak ezért kár erőltetni mert folyton eszedbe fogja juttatni a problémádat.


A lábméreteden már nem tudsz változtatni. Amit tehetsz azok a fent leírt praktikák alkalmazása és hogy próbálod elterelni a figyelmet a lábaidról minél magasabbra. Emeld ki a legjobb testi tulajdonságodat. Hajjal, ruhákkal, sminkkel, kiegészítőkkel.


40-es még nem olyan durva, bár nem tudjuk hogy milyen magas vagy.

Ha a talphossz a testmagasság 15%-a akkor arányos. Ha ennél kisebb az csak jó.

A 40-es talphossz olyan 26 cm körül van tehát 170 cm lenne a minimális testmagasság amivel már arányos. Lányoknál persze gyakoribb hogy az arány 15% alatt van de az elmúlt évtizedekben sokat nőtt a nők átlag lábmérete.

A 40-es még simán női lábméret.


Az hogy hangosan kicikiztek valamiért amiről nem tehetsz, már túl van a határon. Az ilyen emberek nyilvánvalóan kőbunkók. Persze ez nem változtat a sértettség érzeten.


Egy kutatás szerint az emberek 30%-a lábfetisiszta, nem szexuális értelemben véve. Az ő figyelmüket nem igazán fogod tudni elterelni a lábadról, de sokuknak a nagy láb tetszik.

2012. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is utolsó a tanácsokat! Igen, a balerinát már tapasztaltam, hogy nem túl szerencsés választás. A 170-től pedig jócskán elmaradok a magam 164 centijével.:( Ráadásul elég pipaszár lábaim vannak, ezért is tűnnek a lábfejeim "tappancsnak". Az vigasztal, hogy többnyire találok magamra cipőt a boltokban, mert a kisebb méreteket elkapkodják, a 40-esek pedig megmaradnak.:) Csak olyan rossz érzés, mikor munkahelyen is állandóan rácsodálkoznak, hogy "úristen, mekkora lábad van" és poénkodnak vele. Hát mindegy, ha belegondolok Paris-nek is 43-as lába van.:)
2012. jún. 9. 20:34
 10/16 anonim ***** válasza:

Hé, ne szégyelld! Nekem 42es a lábam! :D Jó, mondjuk vagyok is hozzá 178 centi. (na ezt már én se bírom :))

Engem nem zavar. Oké, cipővásárlásnál, főleg magassarkúnál hússzor elmondom, hogy én egyszer levágom, de egyébként semmi bajom vele. Neked se legyen! Ne foglalkozz mások véleményével. Ha a tűsarkút nem bírod, próbáld meg a telitalpú magassarkúkat, nekem van egy gyönyörű fekete, kisebbnek is tűnik benne a lábam és naggggyon kényelmes. :)

És tényleg ne idegeskedj ezen, sajna nem lehet rajta változtatni... :)

2012. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!