Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Vannak közöttete...

Fiúk/Férfiak! Vannak közöttetek olyanok, akiknek tényleg nem tetszenek annyira a vékony csajok, inkább a kicsit teltebbek?

Figyelt kérdés

Nem magamat akarom tesztelni, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan pasi, akinek valamiért nem tetszenek a vékony csajok..


Pl, akinek ő nem tetszik (nem az arca miatt!)

[link]



2012. jún. 9. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint pont a vékony lányok tetszenek, viszont a férfi ismerőseim többsége a teltebb lányokat részesíti előnyben.
2012. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A vékonyak és a teltebbek között is van, aki tetszik és van, aki nem. A képen láthatő lányból gyakorlatilag csak az arca látszik jól, meg persze a testalkata, de az normális, semmi különös.
2012. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

van egy haverom, ő minden azt mondja, hogy csontokkal csak a kutyák játszanak :D

a barátnője is husis csajszi, szép arccal. imádja, sosem kéne neki 50 kilós topmodell.

az én párom is imád engem ahogy vagyok. mi több, folyton bókol, dicséri az idomaimat. gondolom ez nem csak kamu, különben farka sem állna folyamatosan, amikor elgrasszálok előtte egy szál semmiben :D


mindenki másra izgul, de ha engem kérdezel, nem igazán volt olyan időszak az életemben, mikor parlagon hevertem ;) lehet, h ebben van némi szerepe a személyiségemnek és a stílusomnak is, mert vannak olyan lányok, akik alkatra majdnem dettó mint én, de van bennük valami, ami miatt nincs annyi hódolójuk.

2012. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem tetszenek a vékony lányok. Sokkal szebb látvány amikor nőiesen telt valaki.
2012. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Páromnak nem tetszenek a vékony lányok. Ő kifejezetten a kövéret szereti.
2012. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nos én ilyen alkat vagyok: [link]

a férjem meg így néz ki arcra nagyon hasonlít testre kicsit vékonyabb: [link]


sokszor néznek meg minket, gondolom sajnálják a jó pasit hogy elhízott a nője. pedig pont az van hogy tiltakozik mindenfajta fogyókúrám ellen és imádja hogy van csípőm, mellem popsim, pedig én azért tudok elégedetlenkedni, de tök jó érzés hogy nem kell mellette salátaleveleken élnem. És sportolunk mozgunk is nem zabálok állandóan. Genetikailag is ilyen alkat vagyok sosem lennék csontos ahhoz magokon kellene élnem.

2012. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is a kicsit teltebb nők jönnek be.lehet duci is de mondjuk azért legyen alakja formás legyen.de mikor nagyon sovány egy lány az már nekem egyáltalán nem jön be.pedig én magam is vékony alkat vagyok.
2012. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zusomJe válasza:
nekem ő nem tetszik, túl vékony
2012. jún. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!