Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy lány megjelenésében...

Egy lány megjelenésében melyik játszik fontosabb szerepet? ( lent )

Figyelt kérdés

Hosszú, szép és igénybe vett haj vagy szép, fehér fogsor?

Én szerintem mindkettő, de az utóbbi jobban kapcsolódik az egyéni higiéniához. Szerinted?


2012. jún. 10. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a fehér fogsor csak a reklámok agyszüleménye.

Ha megnézel egy gyereket, akinek már kinőtt a saját foga az sem fehér.


Az higiénia, hanem genetika. Nekem is a két szemfogam kétoldalt sárgásabb mint a többi, pedig ha fogat mosok, akkor azt sem hagyom ki.

2012. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a haj a fiúk imádják a gyönyörűen ápolt hajat.
2012. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka, hogy valakinek tényleg szép, fehér fogsora legyen. Valamennyire mindenkinek sárgás a foga. Persze szépen ki lehet fehéríteni, csak drága.


A hoszú haj pedig összetett kérdés. Ez egy rögzült duma, hogy egy lány hosszú hajjal szép. Nem! Nagyon sok lánynak sokkal jobban áll a rövid, vagy félhosszú frizura. A hosszú haj is csak akkor szép, ha az illető bizony rászánja az időt és rendszeresen, a hajának megfelelően ápolja, törődik vele stb.


Szerintem az a fontos, hogy megfelelően ápolja a fogait és a haját - függetlenül attól, hogy hosszú vagy rövid. :)

17/L

2012. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se. Ránézésre tűnjön igényesnek, és legyen kisugárzása.
2012. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2012. jún. 11. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!