Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miss Earth Hungary címre...

Miss Earth Hungary címre miért nem szebb lányokat választanak?

Figyelt kérdés
Kocsis Alexandra mikor mosolyog kb mint egy boszi. . . a 2011es nél is volt szebb.

2012. jún. 10. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegnap én is ezt néztem, h az egyik nyertesnek akkora orra volt, mint egy hajó, de alapból is csúnya.

Biztos ismerős alapján ment.

2012. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is bunda, mint már sok más, de tényleg ahogy mosolygott, olyan volt, mintha fintorgott volna..

Anya szerint a selyemfiúk most választottak barátnőt :DD

2012. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes. :))

A másik két lánnyal egyetértek, szerintem ők nagyon szépek és én is azt gondoltam, hogy ők ketten benne lesznek az első háromba. :D


De ez az Alexandra, én mondjuk a hat közé se szavaztam volna be. :D

2012. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Alexandra tényleg csúny, mintha fintorgott volna egész idő alatt. Bár nekem Tamara sem tetszett annyira, amikor mosolygott, egy ránc volt a szája környéke. Mint egy kiszáradt öregnéninek, olyan a bőre. Az Ágival egyet értek, ő nagyon szép. De nekem a legjobban mégiscsak Emerencia tetszett. (Tudja valaki, hogy miért ő volt az egyetlen akinek nem volt szétengedve a haja?)
2012. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből a műsorból egy percet sem láttam és utólag és ez volt a reakcióm:

http://www.youtube.com/watch?v=p8Jg4b-0og4&feature=related


Grat. nekik!

2012. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolso..XD:))
2012. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!