Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Arányosak a méreteim?

Arányosak a méreteim?

Figyelt kérdés

mell 88cm

csípő: 66cm

derék:83cm

magasság:171cm

és 55-56kg..:)


2009. júl. 4. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

NEM UNJÁTOK MÉG EZEKET A KIB*SZOTT "JAAAJ ARÁNYOSAK A MÉRTEIIIM?" KÉRDÉSEKET????

KURV* UNALMAS!!!

ÁLLJ TÜKÖR ELÉ MEZTELENÜL AZTÁN DÖNTSD EL!!

KI NEM SZ*RJA LE H H NÉZEL KI?? ÚGYSINCS ITT KÉP!!

2009. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát oksi..:) köszi a választ
2009. júl. 4. 10:52
 3/11 anonim ***** válasza:
keress neten egy BMI kalkulátort, az megmondja h arányos vagy e. de azmég nem garancia arra h jó is a tested. és ezt számokból nemlehet kideríteni. vagy rakj fel egy képet, vagy döntsd el magad.
2009. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem abszolút.

nem tudom, hány éves lehetsz, de szerintem még fog szélesedni a csípőd min. 2 centit, kiindulva a derékbőségedből (persze, ha nem vagy duci). a modellalkatú felnőtteknél szokott az lenni, hogy a magasságuk fele +/- 1-2 centi a csípőjük. mondjuk szerintem a modellalkat a legszebb.

2009. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok..:) köszönöm a válaszod.. jólesik h végre van aki nem támad..:)
2009. júl. 4. 16:56
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok.

jaaaj vki nem támad...ugyanmár.szánalmas.naponta legalább 6ugyanilyen kérdést írnak ki.rohadtul unom már.pláne így látatlanban mki mondja meg h milyen...am is..vki szerint vagy jó,vagy nem...most azt hitted h majd mki elájul vagy mi?

nevetséges komolyan mondom.

2009. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a derék és csipő méreteket felcserélted, már nem azért... 66-os csipő nem lehet felnőtt embernek. nekem 85 és 22 éves vagyok, 48 kiló. ha pedig 83-as a csípőd és 66 a derekad, akkor a derekad vastag a csípődhöz képest. 171 centihez 50-52 kiló a szép. modellszakmában dolgozom.
2009. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

előzőhöz:

én ugyan nem vagyok modellalkat, de majdnem! 167 centi vagyok és 57 kiló. mert nehéz csontozatú vagyok, de nem úgy, hogy vastagok a csontjaim, egyáltalán nem, csak sűrűek. és az a jó, ha valakinek minél erősebbek a csontjai, ha tele vanna kalciummal. Anyukám annak idején 54 kiló volt, ugyanilyen magas mint én, mégis husibb volt, látszik a fotókon. mert ő gyengébb csontozatú. tehát ebből nem lehet lemérni.

persze nincs nádszáldereka arányaiban, de ettől még nagyon szép ez az alkat is, hiszen ilyen csípőbőséghez vékony lábak társulnak.

2009. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a csípőt derekat valóban felcseréltem.. elnézést..


köszönöm a válaszokat.:)

2009. júl. 5. 10:32
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ha belenézel a tükörbe, akkor tudod a legjobban megállapítani.
2009. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!