Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A gazdag lányok milyen márkáka...

A gazdag lányok milyen márkákat viselnek?

Figyelt kérdés
Milyen márkájú fehérneműt,ruhát,táskát,kiegészítőt hordanak?Olyanokra gondolok mint Guess,Gucci ilyesmi.
2012. jún. 14. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Google > luxusmárkák
2012. jún. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Guesst nem hord valóban gazdag nő. Fehérneműt értelemszerűen márkaboltban, ezekből megteszi a Triumph és Felina. Harisnya Fogal márka, ez iszonyatosan drága, de nagyon szép. Ruha-cipő-táska változatosan Roberto Cavalli, Gucci, Prada, Burberry, Louis Vuitton, Hermés. Aki igazán gazdag, az úgy viseli ezeket, hogy egyszerre csak egy-egy luxusholmi, ami mintegy megkoronázza az öltözéket, aminek a többi darabja is elegáns, jó minőségű, ámde "névtelen. Rendszerint egy pár gyémánt fülbevaló, egy gyémántgyűrű és egy drágább óra (Breitling, Rolex) amit állandóan visel.
2012. jún. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Swarovsky, nem tudom h. jól írtam e.
2012. jún. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Olyat mint bárki más.
2012. jún. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami tetszik nekik.
2012. jún. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
A nagyon gazdag nők is turiból vásárolnak, ismerek pár ilyet....sőt még a sztárok is.
2012. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Chanel, Dior, Versace, Gucci..stb. Én ismerek magyar gazdagokat, ők egy hétvégén kiugranak Párizsba és ott vásárolnak be, nem itthon.
2012. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
A gazdagok is ugyanolyanok mint bárki, biztos van aki a márkákat választja feltűnősködésből, de akinek esze van azt az érdekli hogy néz ki a ruha, nem a márka. Akiket én ismerek ugyan sokat vannak külföldön mivel ott dolgoznak, de nem járnak márkás ruhában. Ugyanúgy megveszik a kínait is ha az tetszik meg nekik.
2012. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

attol fugg, h ki milyen ember. en is tehetos lany vagyok, olyan korokben mozgok, ahol sok a gazdag ember. a legtobbje csak luxusmarkakban villog, pl lv, chanel, jimmy cho,fendi...viszont ok nagyon kepmutatoak. nekem csak egy chanel taskam van, azt is ajandekba kaptam es inkabb a legjobb baratnomnek es a csaladomnak veszek luxuscikkeket... az osszes ruham pedig atlagmarkak uzleteibol valok (pl h&m, new yorker), es nagyon szeretem oket.

23N

2012. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Csak Gyakorikérdések.hu-s pólót hordanak, valamint pár kilós Swázer gumicsizmában járnak iskolába.
2012. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!