Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehet ilyen hullámos a...

Mitől lehet ilyen hullámos a hajam? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Mivel érhetem el, hogy ilyen hullámos legyen a hajam?


A válaszokat előre is köszi!!



2012. jún. 17. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Te ebbe hullámot hol látsz?xd Mert én csak egy csomót látok benne. xdd De nem is tudom... Talán miközben szárad (hajmosás után) kéne valamit csinálni. Nem tudom nekem elég nagy hurkák vannak a hajamban de ameddig fiatalabb voltam tök egyenes volt és én olyankor mindig száradás közben hajhabot raktam a kezembe és lentről kezdtem felfelé nyomogatni... Nekem az bejött... (Tudom,hogy furán hangzik.)
2012. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint mikor én elfekszem a még vizes hajam... aztán nem vasalom ki reggel. Akkor vannak benne ilyen összevissza hullámok. De ilyenre száríthatod is, nem hiszem hogy nehéz.
2012. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!