Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most oszinten! Mi nincs...

Most oszinten! Mi nincs rendben velem?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok,162 cm magas,55 kg vagyok.szerintetek kover vagyok?
2012. jún. 18. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a 169 centimhez vagyok 56 kiló és még mindig van rajtam felesleg... Szóval igen, nem lehetsz vékonyka. De itt a nyár, menj bicajozni, úszni, egyél sok gyümölcsöt ésatöbbi.
2012. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
dehogy vagy kövér!!!! URISTEN MENTSETEK MEG! formálódni tessék.. de hogy kövér vagy áááá
2012. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
teljesen normálisak így az adataid, bár nyilván képről könnyebb lenne véleményt mondani. az agyad nincs rendben.
2012. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

inkább nézd meg a testtömegindexed, mielőtt ezt a kérdést felteszed!!!!!


TELJESEN NORMÁLIS= NEM VAGY KÖVÉR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem arányos és NEM VAGY KÖVÉR!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat...ha segit,annyit meg tudok mondani hogy kabe olyan a testem mint miley cyruse...bocs most nem talaltam ennel jobb peldat ami megeggyezne...:D
2012. jún. 18. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy olyan húú de vékony,de kövér sem..:)

Meg,ha lenne is rajtad egy kis husi,az sem tragédia..nem ez a döntő a fiúknál.:)

2012. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy első válaszoló: gyógyszered elgurult.. ?Már bocsi.. én is ugyanakkora vagyok,kb 58-60 kg,de soha nem mondták,hogy van rajtam felesleg,sőt inkább,hogy ehetnék többet azért.

És,nem hinném,hogy hazudtak..

2012. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Képpel kéne
2012. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!