Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik model ügynökségnél...

Melyik model ügynökségnél próbálkozzak 168 cm és 55kg-mal?

Figyelt kérdés
Az arcomra sokan mondják, hogy nagyon szép és fotogén. A kifutóra gondolom nem mehetek 168 cm-vel, de attól még szeretnék lenni fotó model. Ez mellett 168-cmvel még lehetek kifutó model? Ezek közül az ügynökségek közül szeretnék dönteni: Attractive model , Vm Model, Icon Model, Visage Model, Art Model , 16/L
2012. jún. 19. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tuti nagyon csinos vagy, csak az a baj, hogy modellnek kb a csontsovány lányok kellenek( ami sztem egyáltalán nem szép)..
2012. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindegyiknél.
2012. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Próbálkozni mindegyiknél lehet, azzal nem veszítesz semmit.


De azért azzal legyél tisztában, hogy nem könnyű bekerülni, és ez nem csak a szépségen múlik, hanem a szerencsén is.

2012. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon vékony vagyok. mindig is az voltam. Csak a csontozatom erősebb. Most már úgy vagyok vékony, hogy formásodtam szóval már legalább nézek is ki valahogy. A hasam a sok evéstől kicsit megnőtt, mivel bármennyit eszek nem látszik meg csak a hasamon, de már figyelek erre is és járok futni, csinálok felüléseket stb.. Csak nem tudom, hogy így lenne e esélyem a kifutó modellkedéshez =/
2012. jún. 19. 18:09
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja! Most mindegyikhez jelentkeztem az interneten, várom, hogy hátha válaszolnak. Megpróbálok bekerülni, ha nem sikerül, akkor sem adom fel :D
2012. jún. 19. 18:10
 6/14 anonim ***** válasza:

Szeretnél dönteni? Hát, ezt nem te döntöd el, majd az ügynökség felkeres, ha lát benned valamit.

Amúgy sajnos ezekkel az adatokkal sok jóra ne számíts :( Bocsi

2012. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
én még az 50-et sem értem el hozzám képest nem vagy vékony :) de fotómodell én is lennék ahww *_*
2012. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
elmondom neked h ez a "vastag a csontozatom" duma egy nagy fazság... nálunk is van egy elég duci lány az osztályban és azt mondták neki is az orvosok hogy erős csontozatú és h tök sovány... hozzáteszem én voltam gyerek modell és elmondom neked hogy jó 60 ezer forintba fáj ez az egész.. és ez volt 2004-ben szóval most nem tudom hogy mennek ezek a dolgok de kell ám a pénz is nem csak a szép pofi és a csontsovány alak
2012. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért hordok 25-ös nadrágot és s-es pólót. xD
2012. jún. 20. 13:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Jézusom, nehogy már összevesszetek azon, hogy ki vékonyabb!!! Megáll az ész, nem is látjátok egymást.


Kérdező, próbáld meg, jelentkezz, és kész.

Nem kell egymást szekálni.

2012. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!