Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik model ügynökségnél...

Melyik model ügynökségnél próbálkozzak 168 cm és 55kg-mal?

Figyelt kérdés
Az arcomra sokan mondják, hogy nagyon szép és fotogén. A kifutóra gondolom nem mehetek 168 cm-vel, de attól még szeretnék lenni fotó model. Ez mellett 168-cmvel még lehetek kifutó model? Ezek közül az ügynökségek közül szeretnék dönteni: Attractive model , Vm Model, Icon Model, Visage Model, Art Model , 16/L
2012. jún. 19. 16:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
A "Kifutó" modellek legalább 170cm magasak.
2012. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 annnuskaa válasza:
Hát az icont és a visage-ot hagyd ki mert mind a kettőnél 170 fölött vesznek fel és ezzel a magaságg 50 kg-al. A többiről nem tudok semmit de sok siker!!:) Majd ha van valami írj!:) Én az iconhoz szeretnék jelentkezni csak én meg még talán túlzottan sovány vagyok. 14 éves vagyok 172 cm vagyok a magam 42 kg-jához ami már-már kórosan sovány és már többen megvádoltak anorexiával pedig nem vagyok az csak állandóan sportolok és van hogy egy nap sok verseny van és nincs időm enni (hosszútáv futó vagyok) úgyhogy nekem meg fel kéne szednem egy 2-3 kg-ot. Ha valami van írj!!:) Sok sikert!:)
2012. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én még tudom ajánlani a csillag modell ügynökséget is.
2016. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
168/55 az sok egy modellnek. Sajnos ez van.
2016. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!