Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná adni egy...

Valaki meg tudná adni egy olcsó, de jó varrónő telefonszámát vagy e-mail címét esetleg?

Figyelt kérdés
Cosplay-es ruhát szeretnék varratni az animecon-ra. Ezért egy kicsit komolyabb munkáról lenne szó, ráadásul sürgős is, mert Aug. 21-re kéne elkészülnie a ruhának.
2009. júl. 6. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

www.szalaianiko.hu

Nekem már többször varrt különböző stílusú ruhákat, nagyon meg vagyok vele elégedve, és számomra az árai is barátságosak. Kérdezd meg, veszíteni nem veszítesz semmit.

Remélem segítettem! :)

2009. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a csaj nem csinál fürdőrucikat is? nekem nagyon kéne...
2009. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, szerintem megcsinálja. Nagyon ügyes varrónő, és rendkívül segítőkész. Én kb. 250 km-re lakom Tőle, és látatlanba varrta meg a ruhákat, amiket elképzeltem. Csak elküldtem az elképzelésemet, megírtam a méreteim, és mindent pont olyanra csinált, amilyennek megálmodtam. :)
2009. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szalai aniko válasza:
Sziasztok! Már említették a nevem ezen a fórumon és felmerültek kérdések. Mindenkinek teljeskörű választ szeretnék adni, vállalok esküvői ,alkalmi, menyecske, koszorúslány, örömanya, fiú öltöny, esküvői kiegészitők , készítését. Ezen felül mindent amit varrni kell, javítások igazítások,hétköznapi öltözetek,fürdőruha, ballagási egyenruhák, jelmezek készítését. Lakásdekoráció ügyben is nyugodt szívvel keressetek!Szalai Anikó 06 30 407 0255
2011. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szalai aniko válasza:
Sziasztok! Már felmerült a nevem ezen a fórumon, és ezzel kérdések is. Erre szeretnék teljeskörű választ adni: vállalok esküvői,menyasszonyi, menyecske, koszorúslány, örömanya, elsőáldozó,fiú öltöny,esküvői kiegészítők készítését.És kölcsönzését. Ezen felül hétköznapi öltözetek, jelmezek, ballagási egyenruhák, fürdőruhák, lakás textiliák, dekorációk, mindent amit varrni lehet. Javítások és átalakítást is.Szalai Anikó email:szalai.aniko@gmail.com
2011. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!