Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok, azokat a lányokat,...

Srácok, azokat a lányokat, akik visszafogotabbak, nem szőkék, azokat meg sem nézitek?

Figyelt kérdés
A szép,de nem kihívóan öltözködő lányokat. (persze szép arcúakat)
2012. jún. 24. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
de én foglalkoznék velük, ha ők foglalkoznának velem..problem?
2012. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az ilyenek az esetem :P

Odavagyok a a szép, barna hajú, és nem mellesleg értelmes jófej lányokért! :)

2012. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Hááát. Őszintén? Kevésbé venni őket észre.

A visszafogottsággal nincs gond, de a szőke a zsánerem :D Szóval én eleve sokkal inkább észreveszem őket.


De igazából attól, hogy valaki szőke, nem jelent szerintem semmi előnyt. Úgyis csak beszélgetés után derül ki, hogy akarok-e bármit a lánytól. :)


Ha közvetlen vagy, kedves és barátságos, plusz el lehet veled beszélgetni, tehát értelmesebb is vagy akkor simán több esélyed lehet mint bármelyik szőkének :) Plusz ha még arcra is szép vagy... Tuti befutó ;)


22F

2012. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

CSAK és KIZÁRÓLAG az ilyen lányok érdekelnek igazán... A többit max azért nézem meg hogy hűha egy éjszakára nem lenne rossz, de nem egy éjszakára szeretnék párt magamnak...

22/f

2012. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 pontazvagyok2 válasza:
Miért ne néznénk meg őket ? de ha ők pl leszarnak engem ... akkor én sem foglalkozok tovább velük ...
2012. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Erre varjál gombot:én még azokat is megnézem akik átlag körüli kinézettel rendelkeznek de az öltözködésük szegényes vagy éppen visszafogott és szürke valamint láthatóan visszafogott személyiségűek!Kizáró ok a kövérség és az igénytelenség meg minden ami mű vagy el van túlozva.
2012. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a szőkés hülyeség, amit ma már vagy harmadjára látok? Barna hajúakon kívül nem néztem meg eddig senkit.
2012. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszoknak. :))

Azért kérdezem,mert saját tapasztalatom,hogy aki "cicababás" külsővel rendelkezik,szinte csak azokat nézegetik a pasik manapság.

2012. jún. 24. 15:17
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Már, hogy ne néznénk? O.o


Nálunk speciel az osztályba a két legfelkapottabb csaj fekete és barna (és mindkettő ötös tanuló). Mellesleg az a lány, akit nagyon szeretek, az is sötét barna hajú és még okos is. Nem tudom a lányok honann veszik, hogy csak a szőkéket meg a butákat szeretjük, szerintem az abszolút idióta aki hajszín alapján dönt. Nekem speciel tök mindegy milyen a hajszíne. Láttam már undorító és ostoba szőkét is, nem csak szépet :)

2012. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 páff.. válasza:
engem a hideg ráz a szőkéktől, csak a feketéket nézem meg
2012. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!