Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúkat tényleg jobban megvisel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkat tényleg jobban megviseli egy szakítás, mint a lányokat?

Figyelt kérdés

most volt a tvben(tudom a tv egy fertő,de akkor is ezt most érdekelne)

én valahogy nem bírom elképzelni ezt..max annyit,hogy a biztos szexet nyújtó pontnak annyi és ez viseli meg őket..:D


2012. jún. 4. 20:18
 1/7 ASOT ***** válasza:

ez változó erre nincs szabály, és nem lehet azt mondani h a fiúkat jobban igen....mert egy másik csatornán egy másik filmben meg azt mondanák h a nőket...


Ezt embere válogatja...

2012. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon megviselt... most komolyan, főleg, ha utána láttam az illetőt. Nem mintha büszke lennék rá, egyszerűen szakítani nem jó poén.
2012. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nemtudom miért gondolod azt,hogy biztos szexet nyújtó pont. Most lehet csak én vagyok ilyen érzelemdús fiú,de én egyáltalán nem igy tekintek a barátnőmre. Engem igenis nagyon megviselne,néha már az is fáj,ha csak elgondolom,hogy mi lenne,ha ő nem lenne.. És elhiheted,nem az jut először eszembe,hogy jaj,nem lenne kivel lefeküdni. Szerintem igazából a nagy szerelem meg szeretet ott kezdődik,ahol nem ilyen dolgok érdekelnek,tudsz az ilyen dolgokra várni :)
2012. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ez igazából olyan, hogy ahhoz ebben az életedben legalább egyszer kellene, hogy nő legyél, és egyszer, hogy férfi...:D


17/L

2012. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4es vagyok, a mondatom folytatása, hogy értelmesebb legye:


...ahhoz, hogy megtudd, nőként vagy férfiként vicel-e meg jobban.

2012. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Képzeld engem nagyon is megviselt! Bármilyen hihetetlen nekünk fiúknak is vannak érzelmeink. Nekem még sajnos több is mint sok ami lánynak.


22f

2012. jún. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Képzeld engem nagyon is megviselt! Bármilyen hihetetlen nekünk fiúknak is vannak érzelmeink. Nekem még sajnos több is mint sok lánynak.


22f

2012. jún. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!