Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy fiúnál miért néznek furán...

Egy fiúnál miért néznek furán és tartják férfiatlannak /legalábbis legtöbben/, ha szőrtelenít? Míg egy nőnél miért alapdolog ez?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert olvastam erről itt-ott. Lányok többsége írta, hogy nekik nem férfi az, aki szőrtelenít. Ugyanakkor egy lánynál meg alapdolog, különben igénytelennek tartja majd mindenki, senki nem tartja vonzó nőnek.

Én viszont ezt nem értem. Pl. régen a nők sem szőrtelenítették magukat /sőt, nagyon régen gondolom, még ott alul se.../, és mégsem az döntötte el, hogy vonzóak-e vagy sem.

Aztán valahogy divatba jött náluk a szőrtelenítés. Mostanában pedig a férfiaknál is, amit nem értek, miért baj. Ha pár éve a nők is elkezdték, akkor a férfiak miért ne csinálhatnák? Gondolom, annak idején a nők szőrtelenítésénél is biztos furán nézett mindenki, mára meg már alapdolog lett. Egyébként ha nem szőrtelenít egy nő, nekem egyáltalán nem gáz. Ott alul persze rendezze el a dolgokat, ha nem is teljesen csupaszra, de fazonírozottra. Ha kezén, lábán, hónalján van kis szőr, nem zavar. Nem ez dönti el, hogy nőies-e.


De pl. én is szoktam szőrteleníteni magam, 27 éves fiú létemre. Igaz, nem mindenhol, csak a hónaljamat, lábamat, és OTT lent. De nem másoknak való megfelelési kényszerből, hanem azért, mert így érzem jól magam, és vonzóbbnak tartom magam úgy. Máshol viszont meghagyom a szőrt. :) Pl. a mellkasomon simán, mert az férfias. :) /valaki szerint a lábszőrösség is biztos az, de szerintem undorító, legalábbis az én esetemben/

Egyébként ahol leszedem, néha ott is hagyom nőni, de csak pár mm-ig.


Jah, és megelőzöm az "intelligens" válaszokat: nem vagyok b.zi. ;)´:D



2012. jún. 25. 01:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A nők egyik fele eleve ápolatlannak tartja, ódivatúnak, ősemberes csimpánz érzetnek ,ha szőrös a palija. És szinte könöyrög, hogy legyen borotvált. A másik fele meg ugye a szőrőskan faló. Egyszerüen nem tudsz olyan lenni,hogy mindenkinek begyere. Ez lehetetlen. És nem lehet egyik nő fejébe sem belelátni,hogy mit akar, milyen legyél ilyen téren. De én F26 szőrtelenítek, mert izmos testen nem néz ki jól a bunda. Nőknél is jó ha nem annyira bundásak, csak a punciuk legyen jó szőrös,az bejön nagyon. Egyébként már az ókori Egyiptomi macák is ilyen dörzskővel dúrták le a bundijukat, szóval elég régi szokás ez, hol volt ,hol nem volt. De szerintem nem csak ez döntő, ha valaki jó fickónak tart valakit, akkor nem hiszem hogy kizáró ok lenne,ha annyira borotvált lenne. Én is élvetem már szőrős sunája nőre, meg borotváltra is, szóval a helyzet az,hogy tud jó lenni mindkettő. Összkép a döntő. JA meg a középút a lényeg, az mindig nyerő.
2012. jún. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Na szögezzük le.

A nő az ókorban és a középkorban is szortelenitették magukat..

A férfiak nem.

(Csak mellékesen az indiánokon nem nőtt szőr ezért az európai férfiak nőiesnek tartották magukat)

Amúgy ez a férfi szőrtelenítés csak most lett divat....

2015. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!