Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak az erős szőrzete...

Mit csináljak az erős szőrzetemmel?

Figyelt kérdés
A lábamon olyan erős a szőr, hogy egyik nap leborotválom, másnapra már szúrós. Van vmi jobb módszer a majdnem mindennapos borotválás ellen? Epiláltam is már, attól benő a szőr a bőr alá.
2009. júl. 7. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Végleges szőrtelenítés, lézerrel.
2009. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg gyanta? csak nete csináld, mert valszeg nemfog menni. nálamis ugyanezvan, másnapra már siméán szúr, és a gyanta nekem lesem szedi. csak amikor a kozmetikus csinálja.
2009. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pedig sajnos a borotva a legjobb, ha erős a szőrzeted. :(

mert, ha gyantával csinálnád, állandóan rendezetlen lenne, hiszen a rövidebb szőrszálakat nem tudja kiszedni, mindig ottmaradnának a rövidek, erős szőrzetnél meg csúnyán mutat a rövid szőrszál is, mert sötét színű is, gondolom.


végleges szőrtelenítés. de az meg egy vagyon.

2009. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmiképp se borotvát használj!az csak erősiti a szőrszállakat.A lejobb megoldás szerintem az epilálás,az ritkítja is a szőrzeted,és ez a legolcsóbb módszer is,hosszú távon.A szőrbenövés ellen használj bőrradírt vagy speciálisan erre a célra kifejlesztett krémet!
2009. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volt egy idő mikor epiláltam, több óra hosszás munka. Igen, sűrű, sötét,erős szőrről van szó. Sajnos. Tudom, h a borotvától erősödik, de az gyors,egyszerű és fájdalommentes. Nem is lenne gond a borotválással, csak borotválás után sima a lábam, de ilyen kis fekete pöttyök (a szőr) látszódnak a bőr alatt.Leginkább elöl.
2009. júl. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!