Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Filctollal díszíthetem a...

Filctollal díszíthetem a körmömet?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy alapszínnek valamilyenre kifesteném a körmömet, és a lakkra rajzolnám a mintát vékony alkoholos filccel. Mással nem sikerült szép vékony vonalakat rajzolnom, és aprólékos mintát megfesteni. Se nagyon vékony ecsettel, se pontozóval, se fogpiszkálóval. Ezért fordult meg a fejemben a filctoll. Ha körömlakkra rajzolok vele (minimum 2 réteg lakkra), akkor árthat??

2012. jún. 27. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon jó ötlet.kipróbálhatod, ártani biztos nem árt : )
2012. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szép a színe, de ártani nem hiszem hogy nagyon árt.

Viszont lehet kapni direkt ilyen célra körömlakk tollat, asszem az essence-nek is van, beszerezni sem macera. Szerintem inkább azzal próbálkozz. :D

Vagy esetleg lakkfilccel (CD-re szoktak vele írni általában pl.).

2012. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
essence-eset már vettem, vissza is cseréltem, mert rossz volt, az is tönkrement, úgyhogy azzal sajnos nem sokra megyek :(
2012. jún. 27. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:

ártani nem árt, de amint rákened a fedőlakkot, le is szedi.

amúgy is, lakkra full felesleges bármit is rajzolni, mert a körömlakk bazi hamar lejön.

2012. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!