Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez ciki? Ti a helyemben...

Ez ciki? Ti a helyemben "vállalnátok"?

Figyelt kérdés

Régebben be volt nőve az egyik nagylábujjamon a körmöm, de akkor meg is gyógyult. A "baj" az, hogy maradt ott egy kis "dudor" a nagylábujjam belső részénél, ami zavar (felnőttkoromban majd le szeretném műttetni). Nem olyan túl feltűnő, csak ha sokáig nézik a lábujjamat akkor vehető észre. Emiatt pár éve (1-2) nem merek lábujjas papucsot felvenni, se szandált, csak zárt orrú cipőt, mert mindig az jár a fejemben, hogy biztos a lábujjamat nézik. Kisebb koromban nem zavart, hogy ott van, de most már egyre inkább.. Ti a helyemben felvennétek nyitott papucsot, amiből kilátszik a lábujjatok? Ez cikinek számít pl. a strandon?

15/L


2012. jún. 30. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél fel!:) Nem fogják azt nézni...és ahogy te is mondtad nem olyan feltűnő.
2012. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd fel. Az emberek ritkán nézik a másik lábát, és egy ilyen apróságot észre se vesznek. Ne érezd magad kellemetlenül emiatt!
2012. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ez nem ciki, nem gondolnak semmit. ott egy dudor egy jellegzetesség de nem gondol senki másra. Szerintem ne aggódj ilyen semmiségek miatt, ha nem érzed cikinek senki észre se veszi, csak ha idegeskedsz miatta akkor érzed úgy hogy mindenki nézi, de nem fogják hidd el:) Maximum ha valakit nagyon érdekel megkérdezi mi történt, erre te mit válaszolsz? -Régen benőtt a köröm és így gyógyult meg. Mindenki kb ennél le is fogja zárni a témát.
2012. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
first world problem
2012. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most úgy őszintén, ki a halált érdekel a lábujjad? Majd aggódj, ha lábfetisiszta pasid lesz, aki ránéz a lábadra és lekonyul...

Az életben nem vennék észre ilyesmit. A legtöbb ember jobban el van foglalva önmagával. Meg ennél szembetűnőbb dolgokon is átnéz már az ember, pl. egy 120 kilós 16 éves kiscsaj cicanaciba préselve... who cares? :D 5 centis fültágító? Észre se venni. Meg ha észre is veszi valaki, nem fog mutogatni rád, hogy nééézd már, haha! :D Ez egy olyan dolog, amiről nem tehetsz. Nekem van egy ronda heg a térdemen, ettől még lazán felveszek rövidnacit, és még soha, senki nem szólt meg érte. Egyetlen haverom kérdezte csak meg, h hogy szereztem, ennyi. :)

Nyugodtan vegyél fel papucsot!

2012. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fél nagylábujjamon nincs köröm mert egy másfél hónapja ki lett vágva. Senki nem vette észre pedig szandált hordok :D
2012. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtattatok!!:)

van itthon egy csini szandálom, amit emiatt nem hordtam, de akkor holnap megpróbálom felvenni és abban elmenni a városba.. mégegyszer köszönöm!:)

2012. júl. 1. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!