Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok a babát így?...

Vállalnátok a babát így? Szerintetek nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves és egy 4 hónapos babám, most pedig 4hetes terhes vagyok.....mit gondolnátok így Rólunk???Olyanok vagyunk mint a nyulak?Tényleg ciki ilyen korkülönbséggel vállalni gyerekeket?

A két nagyobb tervezett baba volt(direkt pici korkülönbséget akartunk hogy együtt nőjenek fel), a pici váratlanúl ért mint egy hideg zuhany.....

Tanácstalan vagyok........


Köszi előre is!!


2011. nov. 9. 20:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
persze nem ettől függ mi lesz,,,cak kiváncsi vagyok ki mit gondol/gondolna rólunk
2011. nov. 9. 20:54
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Különben is kit érdekel ne másokkal foglalkozz! Ha szeretnétek és megengedhetitek tök jó hogy nem ketten hanem hárman nőnek fel együtt:)

Írd majd meg, hogy döntöttetek!

2011. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm és az öccse között 11 hónap különbség van. Szerintem nincs ebben az égvilágon semmi ciki. Ráadásul ilyen kicsi korkülönbségnél még a testvérféltékenység miatt sem kell majd aggódnod. Fel a fejjel, a nyulak ennél sokkal szaporábbak! Boldog babázást és babavárást!:)
2011. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag és Te idegileg bírni fogod miért ne?Én semmilyen szempontból nem bírnám,de ez én vagyok....

És nem gondolok semmit Rólatok,ha bírjátok csináljátok:)

2011. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondanám, hogy baromi nagy merészség így vállalni. De ennek ellenére sok boldogságot és kitartást :)
2011. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A párom apukájának az élettársa volt így. 3 hónapos volt a legidősebb mikor teherbe esett. :o Hát, nem volt könnyű azt mondta, hogy még egyszer biztos nem vágna bele de szerintem nem is direkt csinálták csak így sikerült. Gondolom ugyanígy volt mint nálatok. Az nem kérdés nálam, hogy megtartanám de nagyon sajnálnám magam. :p Amúgy meg nem, nem ciki. Rendes, normális felnőtt felelősségteljes emberek vagytok. Így jött ki, ez van. Ez nem ciki vagy nem ciki kérdése. Különben ez aranyos, hogy "mint a nyulak". :D Ezen jót nevettem.
2011. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok :))

annyira azt gondoltam eddig hogy abortuszra nem mennék,de most......nem látom a jövönk így...féltem a nagyobbakat,,,félek az emberek véleményétől,,,,félek milyen lesz.....eddig olyan jó voltörülni a pozitív teszteknek...de most....

2011. nov. 9. 21:16
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Én biztos, hogy megtartanám ez nem kérdéses. Az emberek véleményét pont lesz@rom, ezért nem vetetnék el gyereket soha, hogy mit mondanak az emberek. Ugyan már, ne viccelj! És mi közük van hozzá? Különben meg minden csoda 3 napig tart. Mire megszületik már senkit sem fog érdekelni az egész, rég elfelejtik meg lesz más amin lehet csámcsogni. Amúgy meg mindenkiről lehet kitalálni valamit ha akarnak. Egyébként van segítséged ha kell? Nagyszülők, testvér vagy valaki aki esetleg a nagyokat el tudja vinni egy kicsit időnként vagy 1-1 hétvégére ha már nagyon kivagy?

2011. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

anyukám az egyetlen ilyen téren akire számíthatok....ő segít ha tud....



szerintetek rá mehet egy kapcsolat erre?? lesz idő egymásra is??


annyi minden jár a fejembe....


azért arra is gondolnom kell hogy egyedúl estleg 3 gyerekkel mit kezdenék???????????

a mai világba mindenre gondolni kell :SSS

2011. nov. 9. 21:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha már megfogant a baba, akkor tartsátok meg (hogyha anyagilag is kivitelezhető).

Hidd el, az életben sokszor van, hogy az ember elképzel valamit, aztán baromira nem úgy történnek a dolgok, ez is egy ilyen szituáció.


Boldog babázást!

2011. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!