Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kontaklencsével balatonban?

Kontaklencsével balatonban?

Figyelt kérdés
nem lesz baja?

2012. júl. 1. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd EL!!
2012. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad vízzel érintkeznie! Szóval ha önfeledten boldog akarsz lenni és nem azon stresszelni hogy ne menjen a szemedbe a víz akkor ne. Én nyaralásra/ strandra mindig szemüvegben megyek, anyukám is kontaktlencsét hord és ő már párszor volt vele a vízbe, de ilyenkor nem ment le víz alá és nem lehetett lefröcskölni.

Szóval nem ajánlom- amúgy a szemnek is jobb nélküle, így egy kicsit többet levegőzhet :)

2012. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, semmi baj nem lesz. Fürdőzés után jól tisztítsd meg és kész. Vagy ha napi lencse akkor meg úgyis kidobod.
2012. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nem napi, hanem kéthetes de csak tegnap mentem vele ma már nélküle fürödtem és igy jobb volt mert nemkellett attól félnem, hogy belecseppen a viz, de köszi a válaszokat:))
2012. júl. 2. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a lencsének ha egy kis víz a szemedbe megy. Nem tudom ki találta ezt ki... már kérdeztem a szemészt is meg a két optikust akinél voltam vizsgálaton. Mind azt mondta hogy semmi gond nem lehet pár csepp víztől, nyugodtan strandolhatok a lencsémmel (2hetes acuvue), csak ne úszkáljak nyitott szemmel a víz alatt.
2012. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző amit te mondassz az egy sima strand (bár a mi szemészünk szerint a klór nem a legjobb neki). A Balaton meg tiszta kosz (döglött halak, kisgyerekek pisije...)
2012. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!