Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális az, hogy 11-12 éves...

Normális az, hogy 11-12 éves lánykák, akiknek már fejlődik a mellük, egy szál fürdőalsóban lubickolnak a Balatonban?

Figyelt kérdés
A toplesshez sztem még gyerekek, vizipisztollyal lődözik egymást, gyerekként viselkednek. Az OK, hogy gyereklányokra nem szokták föladni a bikinifelsőt – de amig még nincs mit kitakarni. Rengeteg ilyet látni, kislányok csupasz cicivel jó dolog ez vajon? Felnőtt férfiakban pl. szexuális vágyat ébreszthet, holott ez még igencsak pedofil dolog volna.
2009. júl. 29. 02:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem, szerintem nem normális dolog. De a szülők felelőssége.

Bár sztem a szülőnek el kéne ezen gondolkozni...

Én már azért is szarul érzem magam, hogy balatoni fotón, amin 3 éves voltam, csak egy szál bugyi volt rajtam.:S:D Olyan furi, hogy csak így nézegetheti bárki a cicijeimet a fotóalbumban:D:D

2009. júl. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Ne csinálj belőle nagy ügyet, hadd fürödjenek! Még anyjuk kisbabának látja őket. Nem hiszem, hogy felnőtt férfiban bármit ébreszt.
2009. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az a nemnormális, ha ovis gyerekeket bikinibe, nem is fürdőruhába, bikinibe öltöztetnek. Minek? Ez annyira rossz felfogás, hogy az én gyerekem bizony lány, és ez legalább így látszódjék, meg ez az előre öregítés. De ugyanez van a kisgyermekek körömlakkozása, ékszerezésénél is. Még csak gyerek, nem nő.

Egyébként nekem ez tetszik, hogy 11-12 éves lányok még nem fogták fel, hogy lányok, és nincs bennük ilyenfajta szemérmesség. Ez valahol nagyon jó. A legtöbb ennyi idős lány már tűsarkúban, push-up melltartóban jár és plázázik, nem felszabadultan játszik. Az már kérdés, hogy a kretének szemét vonzza a nőiesedő felsőtest, így ebben a korban tényleg a szülő felessőge fürdőruhát húzni a lányokra, akik a bugyiban pancsolásban semmi rosszat nem látnak.

2009. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem tudom, nekem 11 évesen még sehol sem volt a mellem...

És akkor kezdtem el bikinit hordani, mikor már volt, addig egyberészest hordtam. Szerintem ez lenne normális egy 11 éves kislányon, nem a bikini.

Amúgy meg csak a ferdahajlamúakban ébreszthet bármit is egy alig fejlett kislány. Szerintem....

Mindenesetre, ha már ilyenkor nő a melle, akkor tényleg el is kéne takarni a strandon...

21/L

2009. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
szerintem egy 11-12 éves lánynak már bikinit kellene hordania v sima egybefürdőrucit. manapság a legtöbb ilyen korú lánynak már megjön a havija, nem normális, ha egy szál bugyiban futkorászik.
2009. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát igen,azért 11-12éves lányoknak már fejlődik a cicije.Szerintem ez nem normális dolog,én kb. 5-6,talán 7évesen voltam utoljára bugyiba.De akkor sem szerettem,utána meg már vettünk ilyen gyerekeknek való bikinit.Sokkal jobb volt úgy!:D

14/L

2009. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
szerintem sem normális dolog! Ha nekem lenne gyerekem tuti adnék rá valamit, mert nemhiszem hogy a gyereket zavarná a felsőrész, csak a szüleit nem érdekli.. Sose lehet tudni milyen pedofil állatok vannak a strandon! Amúgy szerintem az se okés, amikor a kisfiúk rohangásznak és himbálózik a fütyijük... Nem igaz hogy nem lehet a gyerekekre ruhát adni...
2009. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
egy 11-12 éves lánynak, mert ez már nem kislány, ekll hogy horjon valamit a mellén! Engem kiskorom óta abba vittek strandra, mindig volt valami rajtam, anyukám azt mondta mindig, legyen benenm annyi női büszkeség, hogy takarjama melleimet kiskoromtól kezdve. persze nem úgy hogy a pasim előtt v ilyenek, de mindig kell fürdőruci. sztem németek voltak a ksilányok, a németeknél szokás későn elkezdeni a bikini hordását... (:
2009. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sexylady ***** válasza:
74%
Felénk a 11-12 éves "kislányok" már pasikkal járnak kelnek, erősen sminkelnek, kihívóan öltözködnek:S szerintem ez sokkal nagyobb szánalom:S 12 éves koromban, még a szobám tele volt plüssökkel, egyéb játékokkal... kár hogy ma már nem így megy
2009. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Mért ne lenne normális? Ez szülőtől függ. hadd barnuljon a gyerek, ha nincs mit takarni. Ha meg van, akkor az már tényleg durva, de fogd fel úgy,mintha nem egy 12 hanem egy 32 éves venné le a bikifelsőjét.
2009. júl. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!