Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kipattog a bikinivonalam. Mit...

Kipattog a bikinivonalam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha borotválom,ha epilálom ha gyantázom akkor is kipattog a bikinivonalam és nem múlik el,ráadásul tele van szőrbenövésekkel és sebes is az egész.Nagyon csúnya:(

Tudnátok ajánlni vmilyen krémet ami hamar rendbe teszi?


2012. júl. 1. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne mert ugyanez vagyok én is... fehér bőr sötét szőrzet...isteni... amúgy aloe verával kentem egy darabig de nem hozott tartós javulást...
2012. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon fontos, hogy a bőrödet folyamatosan ápold. A napi krémezés alap, ha ennyire érzékenyen reagál mindenre. Kozmetikus meg fogja tudni mondani, a te bőrödre melyik krém jó. Emellett használj szőrtelenítő krémet (a Veet a legjobb érzékeny bőrre), semmiképp ne borotváld, az epilálás pedig még rosszabb. El fog tartani jó pár hónapig, míg rendbe jön, de a rendszeres krémezés és a Veet használata csodákra képes! ;-)
2012. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És addig vmi gyors megoldás?Jövő hét péntekre rendben kéne tennem nagyon sürgős!!!!
2012. júl. 1. 21:55
 4/5 anonim válasza:

Gyors megoldás nem nagyon van. Hidratáld folyamatosan, péntekig a pirosság el kellene, hogy múljon. Gyakorlatilag ázzon a hidratáló krémben, esetleg patikában kereshetsz valami gyulladáscsökkentő kencét.


Na meg sok sikert a randihoz! :-)

2012. júl. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Képet!
2012. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!