Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek az baj ha...

Fiúk szerintetek az baj ha egy lány egyátalán nem sminkel?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban néznék ki ha egy kis szemceruzát használnék vagy valami, de egyrészt nem tudom kihúzni nagyon ronda lesz (pedig van kézügyességem, és eddig a kozmetikusokat beleértve 1 barátnőmnek sikerült normáisn kihúzni mert valahogy sose lesz a tövébe vastag a szemhéjam) meg a bőrőm se nagyon szota díjazni. Ez baj szerintetek?
2012. júl. 2. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy a fiúknak tetszik-e. Neked tetszik? Ugyanis akkor fogsz jó értelemben feltűnni, ha jól érzed magad a bőrödben. Minek feszengj a csúnyán kihúzott szemeddel? Azért mert majd itt hárman azt írják? :)

Nyáron én sosem viselek semmilyen sminket. Egyébként sem áll jól. Senki nem jegyezte meg, hogy kéne. Szép a bőröm, egészséges, fiatal. Felesleges elrontani, mert pár srácnak nem jön be!

2012. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mgezsoktam hogy nincs rajtam smink de tudom hogy jobban tetszenék magamnak ha lenne :)
2012. júl. 2. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szota díjazni, akkor nem kell piszkálni. Na meg, ha mgezsoktad, akkor meg főleg nem.
2012. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem baj, sőt szerintem előny a természetesség. Persze segít a smink, rúzs meg a többi praktika, de valahogy jobb ha a lány megtartja azokat a különleges alkalmakra.
2012. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha szép az arcbőröd, akkor nem. De egy ízléses smink sokat dob egy csajon. 19/F
2012. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!