Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok. Aztmondtá...

13 éves lány vagyok. Aztmondták nekem hogy sovány vagyok. De szerintem egyátalán nem.! Legalábbis a tükör nem ezt mutatja. =/ 150 cm vagyok és 40 kg. Szerintetek is kellene fogynom? Ha igen akkor hogyan? :S

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
inkább sportolj, az formálja az alakod :) 13 évesen én is kövérnek láttam magam 175/55 kg-val de csak most látom, milyen gebe is voltam. ne tedd tönkre a szervezeted, még fogsz fejlődni, nőiesedni, addig pedig tornázással tudod magad formálni :)
2011. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te ezt most komolyan kérdezted????????????
2011. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen. komolyan. nemtudom hogy most kéne fogynom vagy nem.
2011. márc. 7. 21:01
 4/10 anonim válasza:
82%

TE EGY AKKORA NYOMORULT ANOREXIÁS KRETÉN VAGY HOGY .......

lehigadva: bocsi h ezt mondom de annyi eszed sincs mint egy porcelán tyúknak:). Hány kiló szeretnél lenni te drága? :) esetleg 30 kiló??Az istenért épp,hogy túl vékony vagy :)

:) tényleg bocsi

2011. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%
Nem vészes az a 40 kg 150 centihez .Én is ilyen magas vagyok 43kg és nem vagyok anorexiás.
2011. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
vigyázz ebből lesz az anorexia!! és nem bántásként mondom,de egy idő után jobban fogsz hinni a többi hülyének aki kövérnek mondd és végül te is elhiszed..ebből baj is lehet
2011. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat. -.- =)

ebből azt vettem ki hogy nemkell fogynom.

ELÉG ÉRTHTŐEEN ;D

2011. márc. 7. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szeritnem nem kell fogynod, ez nagyon jó súly!

Ha mégse tetszik amit a tükörben látsz, kezdj el sportolni valamit. Pl. kézilabda ha csapatban szeretnél, vagy csak bringázz a barátnőiddel. Én ilyen idősen folyton tekertem suliba is meg hazafelé a városban összevissza barátnőimmel :) (persze mikor jobb idő lett, ilyen hidegbe az izületeknek árt)

2011. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem kelene ilyenekkel foglalkoznod, hiszen normális a testsúlyod. Még nagyon fiatal vagy, és még sokat fog változni a tested.
2011. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fogynod. sőt, pont most ne állj le az evéssel, mert megállhat a növekedésed. Ha magasabb leszel, ezzel párhuzamosan nőni fog a súlyod is, de ezen nehogy fennakadj, mert természetes folyamat. mivel még fejlődsz, nem vagy alultáplált, de ha tíz évvel több lennél, az lennél - más egy tini és egy felnőtt nő.
2011. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!