Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első szőrtelenítés. Mivel?

Első szőrtelenítés. Mivel?

Figyelt kérdés
zavar hogy szőrös a lábam meg a karom és szeretnék valamit...csak nem tudom mivel kezdjem...13/L

2012. júl. 3. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az epilátort javaslom. A borotválást semmiképp! A gyanta kicsit macerás, magadnak első alkalommal szerintem azt se csináld (maximum ha elmész kozmetikushoz)
2012. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta.
2012. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Gyanta. De még ne te csináld magadnak... kérd meg anyukádat vagy valakit :)
2012. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a karod ne szörtelenítsd, csak ha nagyon-nagyon szőrös
2012. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A karomat miért ne?
2012. júl. 4. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Epilátor vagy gyanta kozmetikussal. Az epilátort már ilyen idősen használtam karra, lábra, hónalja és néha el is jártam kozmetikushoz. Főleg kozmetikus után nagyon jól megtudod oldani az epilátorral, mert ha hetente 1x minimum megcsinálod, akkor 1, nem is fog fájni, főleg ha első alkalom 2, sokáig szép marad. Borotvát nem ajánlom, pedig néha engem is csábított már, de utána mindig elolvastam, pár balul sült kísérletet és elment tőle a kedvem.:) A hónaljnál heti 1-2x (kétszer, ha nagyon igényes vagy) epilláld, láb és kéz pedig mehet 1-1,5 hetente. De persze van olyan is, aki 2 hetente epillálja, de én egyáltalán nem szeretem a szőrt és inkább szánok rá időt, de ez személy- és "hormon"függő is (mármint, hogy kinek milyen mértékben nő a testszőre).
2012. júl. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha, értem, köszi, de amúgy epilátorból érdemes beruházni egy 10-15ezresre, vagy az 5-6ezresek is jól végzik a dolgukat?
2012. júl. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!