Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A modell munka nagy kérdése?!

A modell munka nagy kérdése?!

Figyelt kérdés

153 cm-rel lehet valaki modell ? Vagy télleg kötelezö az a bizonyos 170-180cm ?

Most komolyan: egy alacsony lány nem lehet olyan jó mint egy magas ? vagy hogy van ez ? :)


2012. júl. 6. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom csajszi, nekem egy oszt. társam (aki sztem nincs 170) modell. A 170 az csak a kifutómodelleknek kell. Divatbemutatókon...

Újságban vagy smink (vagy nem tudom milyen modell akarsz lenni) ahhoz nem hiszem hogy kell...

De nem tudok biztosat, kérdezz meg egy modellügynökséget...

2012. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ahaam,köszi szépen :)
2012. júl. 6. 23:00
 3/15 anonim ***** válasza:
A lényeg az,hogy tehetséges vagy e ,mert sok múlik ezen és nem csak a magasságon ..
2012. júl. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
a 153 cm sztem nem lehetsz sehol ,gondold el 1,5 meter vagy.....
2012. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Bratilla ***** válasza:
65%
Alacsony vagy, nem állnának rajtad olyan jól a dolgok, mint a magas lányokon. Nem véletlenül van ez így... Meg gondolj bele, minden lány 180 cm körüli, mégis hogy mutatnál közöttük?! Ha csinosnak érzed magad, örülj neki, de ez lehet, hogy nem neked való.
2012. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nézted annó a topmodell leszeket? Ott egy bölcs mondat hangzott el amit egy 170 magas csajnak mondtak. Túl alacsony vagy a szakmában..... Nem csak a kifutón, de a fotókon is számít a 178-185cm magasság. Akik "szóbaállnak" 175 ritkán 170 alatti csajokkal őnáluk ritkán lesz munkád és többnyire leszívják a pénzedet..
2012. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Én sose értettem, hogy mit esznek azokon az égimeszelő, piszkafa lányokon! Miért ne lehetne egy alacsony, átlagos testalkatú lányból modell?? Mert szerintem ezek a lányok sokkal szebbek, mint ezek a modell alkatúak. És a modellszakmában eddig még nem igazán láttam szép lányt. Mindnek k*rva ronda a feje! *.*
2012. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bratilla ***** válasza:
28%
Ugyan, gondolj már bele... Hogy nézne ki egy modell, aki másfél méter? XD Röhejes.. És gondolom te is csak irigységből mondod őket "égimeszelőnek"... Akkor én is így kérdezem, ezeken a kis töpszliken mit kellene enni?! A magas lányok a legszebbek, nem véletlenül őket válogatják be modellnek, az irigyek meg szidhatják őket, a világ nem változik meg. :) És egyáltalán nem minden modellnek ronda az arca, a legtöbbjük méltán sikeres, mert gyönyörűek. És alacsony lányból én még kevesebb szép arcút ismerek.. Szóval erről ennyit.
2012. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem azért mondtam, mert irigy lennék, hanem azért mert tényleg nem szépek. És ahogy kinéznek....nemtom mit kéne irigyelni? Hogy 180 cm magasan 40 kilók??? :O Ez undorító...
2012. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bratilla ***** válasza:

Én sem azért mondom, hogy akadékoskodjak, de az igazi modellek nem 40 kilók... Ha így lenne, szerinted egy 150 cm-es embernek szerinted milyen súlyúnak kéne lennie köztük? 25 kg?

És megértem, hogy az alacsony lányok igazságtalannak érzik ezt a "rendszet", de tényleg az a szép, amikor egy lány magas, és ez most nem személyes ízlés kérdése.

2012. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!