Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Szeretitek, ha egy...

Pasik! Szeretitek, ha egy lányon cicanadrág van?

Figyelt kérdés

Szóval szeretitek ha egy lányon cicanadrág van? Mondjuk egy tunikával, hosszított pólóval. :D Most csak a deréktól lefele részre vagyok kíváncsi, tudom, hogy fölötte is lényeges, de most tekintsünk el attól! :) Egy lánynak feltétlen pipaszár lábakkal kell rendelkeznie, hogy szexi legyen a naciban vagy "összeérhet" a combja? Persze most nem a nagyon vaskos combokról beszélek, hanem a közepesen izmosról, de összeér. :D

pl.: [link]

/ennyire nincs kerek popsija, de hasonló/

Beindítja a fantáziátokat? Hány éves csajszi megnézése után kezdődik ez a "húú, de jól nézett ki!" dolog? Van ebbe valami korhatárotok, vagy már 14-15 éves lányok is fel tüzesíthetnek titeket, nem csak a 20-on felüliek?

Bocsi a hülye megfogalmazásért, de ezekre mindig is tudni szerettem volna a választ! :D

Kort is írjatok! :) Köszi


2012. júl. 8. 21:27
1 2
 1/11 AvernusTriad ***** válasza:
Nem. Az nem utcai viselet. (Ráadásul sokszor olyan veszi fel, akinek nagyon nem kéne)
2012. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%

Ajaj, de még mennyire! De csak,ha vékony cicalányon van és nem egy vízilón. :D


Feltüzesítenek a tinik még jobban is, mint a korombeliek!


Na most már örülhetsz! :D

22f

2012. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Azám, de nagyon :) nálam a 16 éves kor ami elfogadható :) persze ha van egy 14 éves akinek sokkal jobb a segge azt csak meg nézem, de nem érdeklődöm iránta :) am van egy lány barátom, hát amikor meglátom cica naciba akkor szívinfarktus közeli állapotba kerülök. nem az a nagyon nagy segge van de nagyon kerek és formás :) 20f
2012. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, de itt ez a kép pont nem, nagyon megjátssza magát a csaj a képen
2012. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
76%
Undorodom ezektúől a kib*szott cicagatyáktól.. felejtsétek már el csajok.... fuj
2012. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Hosszított pólóval tök oké a cicanadrág, de ha kilátszik a feneked is az szerintem gáz. Egyszerűen nem való, max. tesiórára. De ha téged az izgat, hogy idegen férfiak izgulnak rád, hát legyen...
2012. júl. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, az elsővel értek egyet
2012. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Lány vagyok. Hosszított pólóval tök oké a cicanadrág, de ha kilátszik a feneked is az szerintem gáz. Egyszerűen nem való, max. tesiórára. De ha téged az izgat, hogy idegen férfiak izgulnak rád, hát legyen..."

Én se tudtam volna szebben megfogalmazni :D

2012. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tisztázzunk valamit, nem magamra értettem a kérdést, utcára nem hordanám a cicanacit, csak annyi csajt látok így az utcán, hogy megfordult a fejemben! :D
2012. júl. 9. 17:59
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem se jön be magamon se, aki viziló azért nem, aki csontváz annak azért nem, akinek meg jó alakja van, annak meg elég egy elegáns szűkszabású kosztüm is, az olyan titkásnős, vagy egy kis karcsúsított szövetkabát :) elegáns visszafogott az sokkal szebb
2013. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!