Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Szeretitek, ha egy...

Pasik! Szeretitek, ha egy lányon cicanadrág van?

Figyelt kérdés

Szóval szeretitek ha egy lányon cicanadrág van? Mondjuk egy tunikával, hosszított pólóval. :D Most csak a deréktól lefele részre vagyok kíváncsi, tudom, hogy fölötte is lényeges, de most tekintsünk el attól! :) Egy lánynak feltétlen pipaszár lábakkal kell rendelkeznie, hogy szexi legyen a naciban vagy "összeérhet" a combja? Persze most nem a nagyon vaskos combokról beszélek, hanem a közepesen izmosról, de összeér. :D

pl.: [link]

/ennyire nincs kerek popsija, de hasonló/

Beindítja a fantáziátokat? Hány éves csajszi megnézése után kezdődik ez a "húú, de jól nézett ki!" dolog? Van ebbe valami korhatárotok, vagy már 14-15 éves lányok is fel tüzesíthetnek titeket, nem csak a 20-on felüliek?

Bocsi a hülye megfogalmazásért, de ezekre mindig is tudni szerettem volna a választ! :D

Kort is írjatok! :) Köszi


2012. júl. 8. 21:27
1 2
 11/11 TXCowboy ***** válasza:

"De ha téged az izgat, hogy idegen férfiak izgulnak rád, hát legyen"

Ennyi erővel ki se mozdulj az utcára, mert bármi van rajtad lesz olyan, aki rád izgul.

2016. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!