Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú egyetemista 10 napos...

Fiú egyetemista 10 napos nyaralásra hány pólót vigyen?

Figyelt kérdés

Mennyi az ideális pólómennyiség?


Szerintetek milyen átlagosan gyakran kell pólót váltani?

Én el lennék végig 3 pólóban is akár, de tudom hogy ezt sokan nem helyeslik azért kérdezek rá. :D


Görögbe megyek, és sztem fele időben nem is lesz rajtam póló...

Ja és nálam az ing is póló szóval úgy számoljatok :D


2012. júl. 10. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én min. annyi pólót viszek, ahány napra megyek, mert beleizzadok, egy pólót csak egyszer veszek fel, de a nyaralás alatt nem szeretek mosni.


Én úgy szoktam csinálni, hogy összeállítok két strandszettet, ami a strandra járok. Ezenkívül az estékre 1-1 csini felső szoknyával vagy rövidnacival, vagy ruha. :D


Én mondjuk vinnék 10 pólót, nem foglal olyan sok helyet.

2012. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tavaly voltunk 10 napra horvátba,páromnak (ő a pasi) betettem 10 felsőt(ebből 5 ujjatlan volt),4 rövidgatyát,2 hosszút,12 boxer,12 zokni,miegymás.

Felsőből 5 "fogyott",hosszúnadrágból 1,boxerből 4...

ugyanis egy szál fürdőgatyában volt az idő 2/3-ában...

(fürdőnadrágból viszont mind a 3 volt használva,felváltva száradtak)

2012. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minimum 10póló szerintem,én naponta cserélek,de most nyáron napi 2x.Nadrágból elég 5db sztem.Alsógyata az is 10sztem.
2012. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
10 napra 10 póló az ideális. Mivel lány vagyok én úgy gondolkozom, hogy mi van, ha az egyiknek valami baja lesz, ezért viszek inkább többet. Na meg melegben le is izzadhatsz.
2012. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Min 10-t, de inkább többet.
2012. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
10 póló és egyéb trikó a te esetedben bőven elég. Mivel a strandra ott általában már fürdőruhában megy az ember, oda nem is kell számolni. 2 felsőt számolj az oda és vissza útra, mivel abba nagyon bele fogsz izzadni, azt már valószínű nem fogod többet felvenni. A többi programtól függ, hogy mennyi felsőt vigyél pl.: esti szórakozóhely vagy napi túra vagy egész nap strandozás...Szerintem az utazásos 2 pólón kívül elég a 8.
2012. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Ketto legalabb kell, hogyha leokadod legyen tartalek.
2013. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!