Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokat változtál gimi utolsó...

Sokat változtál gimi utolsó évéhez képest elsős/másodikos egyetemista korodra? (18ról 20) Miben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Külsőre szerintem nem, de sokat komolyodtam. :) Nem sokára 20/L
2010. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.A sportos ruháimat nőiesebbekre cseréltem,és jobban figyelek a kinézetemre.
2010. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18 és 20 közt még nem változik az ember. Én ugyanolyan voltam 20 évesen mint 18 évesen: komolytalan, felelőtlen, link, hiába lettem egyetemista. 22-23 éves koromra változtam meg jelentősen.
2010. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy különbség nincs egy 18 éves és egy a húszas évei elején járó illető között. Legalábbis általában.


Csakis az adott személyen múlik, hogy mennyire ad magára, milyen ruhákat hord stb.


Én az egyetemi évek alatt hol jobban, hol rosszabbul néztem ki. Attól függően, milyen volt a súlyom.


De alapvetően egy huszonéves lány szerintem vonzóbb, mint egy gimis korú, mert addigra nőiesedik, kialakul a stílusa és már nem az a kis "fruska".

2010. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyabban gondolkodom, pedig én mindig komoly gondolkodású voltam.:)

A külsőm is változott, régen összefogtam a hajam, most általában kiengedem ill. többféle, változatos frizurát csinálok a hajamból, az öltözködésem is sokkal nőiesebb lett, míg régebben farmer, poló, pulcsi kombinációit hordtam tornacipővel és sportosabb kabáttal, most magassarkút (persze nem minden nap) harisnyával, szoknyával de azért van olyan nap, hogy sportosan öltözöm de egyre ritkábban. Jah és szinte minden nap sminkelek, két éve csak színezett arckrémet használtam és ajakbalzsamot de most alapozót, szemfestékeket, rúzst stb.

Szóval igen elég sokat változtam ez alatt a két év alatt, szépen, folyamatosan, és még biztos fogok is.:)

20/L

2010. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én rengeteget!

Fogytam vagy 10 kilót, megnövesztettem a hajamat, komolyabb és stílusosabb ruhákat kezdtem hordani, és sokkal határozottabb személyiségem lett.

2010. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!