Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell puncit borotválni?

Hogyan kell puncit borotválni?

Figyelt kérdés

milyen habbal jó? mindenféle? (férfi is?)


NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!!!

köszönöm.


2012. júl. 12. 14:51
 1/8 okoska31 ***** válasza:

habbal? az nem fog eléggé síkosítani, szerintem.


bár én a másik féle szervet borotválom, de tusfürdőt használok hozzá. (azzal együtt, hogy az arcomat viszont valóban habbal...)

2012. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi borotvahab. Rendes borotva. Mintha a hónaljadon átszaladsz, ennyi az egész. Utána arcszesszel fertőtleníteni hogy ne pirosodjon ki és ne legyen pattanásos.
2012. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hosszú akkor előbb nyírd le ollóval rövidre csak utána borotváld
2012. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

rendes borotva alatt mit értünk? férfi villanyborotva vagy mi? :D vagy az a női borotva, aminek cserélhető fejei vannak? vagy mi?

amúgy köszi!

2012. júl. 12. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel lány vagy, légyszi lányoknak ajánlott dolgokat használj, tehát ne férfi borotvát meg borotvahabot.
2012. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne használj elektromos borotvát ide. Sima eldobható az pont jó lesz. az elég kicsi is, hogy hozzáférj a területhez. Ha hosszú a szőr először nyírd rövidre ollóval. Én borotvazselét használnék, de borotvahab is jó, ezekből szerintem teljesen mindegy, hogy női vagy férfi, mert csak az illata más.
2012. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és az eldobható borotvából is mindegy szerintem hogy női vagy férfi. Az ilyen átlagos kicsi borotváknak csak a színük más.
2012. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. júl. 12. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!