Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki?

Szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőmmel sétáltunk.Találkoztam egy régi ismerősömmel, akit vagy 1 éve nem láttam!Ja és dús gazdag.Mi viszont nem vagyunk túl gazdagok.Erre ez az ismerősöm megszólal nekem:Hogy milyen ciki hogy mikor legutoljára látott(kb 1 éve)ugyan azt a cipőt viseltem.Nem az a probléma hogy 2szer ugyanazt a cipőt viseltem hanem 2 éve szinte, nem mindig, de általában ezt hordom.Nincs sok pénzünk barátnőm is csak akkor vesz vmit ha muszály, hiszen albérletben élünk.19/F
2012. júl. 13. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Inkább az a fura, hogy a cipődet nézi, és még emlékszik is rá..o.O :'DD Ha még nincs semmi baja a cipőnek, akkor szerintem nyugodtan hordhatod. :)
2012. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi baja, tényleg, és nem is egy márkás cipő, decathlonos 2000ft-ért
2012. júl. 13. 14:41
 3/6 ancsuuu válasza:
69%
Szia.sztem nem te vagy a ciki ,hanem a gazdag ismerősöd.Max féltékeny arra amid van.Tudod a pénz nem minden,egy gazdagnak ilyen hozzáállással csak jó cuccai és érdek barátai vannak.Hidd el nekem,többet érsz , mit ő:)
2012. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sweetsugar ***** válasza:
100%
Az a ciki,hogy egy év után arra emlékszik,hogy milyen a cipőd és még tesz rá megjegyzést..egyáltalán nem te voltál a ciki,hanem ő:)
2012. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a ciki ha emlékszik a cipődre :D

Amúgy meg minden ember vegyen évente új nyári cipőt,edzőcipőt,téli cipőt,sportcipőt?

2012. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjad már...:-D

Volt egy sportcipőm (1500 ft volt), 4 évig hordtam (szinte csak azt:-D), ennyi ideig bírta.

Azóta csomó cipőm volt, 2-3x ennyiért, egyik sem bírta pár hónapnál tovább.

Sz@rd le ezt a sznob k*cs*göt, aki cipő alapján ítél...

24N

2012. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!