Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zseles vagy porcelan müköröm...

Zseles vagy porcelan müköröm kezdö szettet vEgyek?

Figyelt kérdés
Kezdö vagyok, szeretnek hobbibol körmöket kesziteni magamnak, esetleg baratnöimnek.Nem tudom eldönteni, hogy melyiket valasszam.A zseles jobban tetszik, de azt nem tudom leoldani, a porcelant pedig igen.Es a lereszelesben nem bizom, felek, hogy megsertenem a körmöt.Porcelant is lehet tip-el hasznalni?Kerlek segitsetek, mert most nagyon beleeltem magam... :)

2012. júl. 14. 11:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Valakiiiiiiii
2012. júl. 14. 21:19
 2/14 anonim ***** válasza:
Menj tanfolyamra.
2012. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem megyek tanfolyamra, mivel nem szeretnék evvel foglalkozni.Csak hobbi.És különben sincs időm rá.De nem fogok neked magyarázkodni, hisz meg egy értelmes választ sem tudsz adni.

Én értelmes emberektől várok normális választ, tippet, segítséget.

2012. júl. 14. 23:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ott kell megkérdezni :)
2012. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ennyi, ott kell megkérdezni, ha ennyire otthon vagy a német fórumokban, hogy ott írtak értelmesen normális választ nem nálunk kell kérdezni.vannak 3 napos tanfolyamok,tessék elmenni arra, törekére a rendes tanfolyamnak, de OKJ-ra ne számíts, max oklevélre hogy ott jártál
2012. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ott kerdezek, ahol akarok!

Egy idöben tettem fel a kerdest nemet es magyar forumon.

De ez Magyarorszag es a magyarok összetartasa.Mindenki csak okitani tudja a masikat, segiteni nem tudnak, mert a feltekenyseg megeszi Öket.Persze tisztelet a kivetelnek.

Sajnos idaig süllyedünk, hogy ha egy ember segitseget ker, akkor egyböl a leszolas jön.Es ha a kerdesemre nem tudtok valaszt irni, akkor nem kell raklikkelni es idöt fecserelni ra.Rosszindulatu banda....

2012. júl. 15. 17:48
 7/14 anonim ***** válasza:
EZ Nem a féltékenységről szól bogaram, hanem arról hogy akedvesvégzett körmös, a saját szabadiejét, és nem kevés pénzt, 100-200 ezer ft körül beleáldoz tanfolyamokra továbbképzésékkelegyütt legalább, szerinted? majd ingyen elmondja neked a körmösök nagyrésze? tudod te is jól nem olcsó a tanfolyam,
2012. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
pl ha elvégzel egy grafikusi iskolát pl több százezerét, és kérnek tőled segitséget amit te kemény időkön át és nagy pénzből tanultál meg, elmondanád? most minden bizonnyal igent mondasz
2012. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

En nem kerdeztem semmi titkot, csak azt, hogy melyik a könnyebb.

Ha egy grafikusnak keszülö egyen megkerdez valamit, megprobalok segiteni, mert ha segitek neki, avval nekem nem lesz rosszabb.

2012. júl. 15. 18:05
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]

Köszönöm a kioktato valaszokat, de latjatok: MEGIS VANNAK KÖRMÖSÖK, AKIK SEGITENEK A KEZDÖKNEK!!!!!!!!!!!!!!!

2012. júl. 15. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!