Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha porcelan körmöt keszitek,...

Ha porcelan körmöt keszitek, hogy tudom kifenyesiteni a vegen?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, hogy amikor raepitem a körömre, akkor bufferral egyenletesre "csiszolom", de akkor elvesziti a fenyet.Hogy adhatom vissza??Csak fenyzselevel??De nekem nincs UV lampam. :( Vagy eleg egy atlatszok körömlakk is?

2012. júl. 14. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
A végén többféle polírozóval kell finomítani a felületét, a végén pedig polírozni. Vagy lakkozni fénylakkal. Totál mindegy. De ha reszelőnyomos marad, nem lesz szép. Nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik.
2012. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elég szerintem az átlátszó is, de ha nincs UV lámpád akkor hogyan kötteted meg a köröm többi részét? vagy a porcelánhoz nem kell? Ezt nem tudom, nem vagyok jártas benne :D amúgy az lesz a baj a sima körömlakkal, hogy le fog pattogni és csúnya lesz, de akkor lemosod és újra fested.
2012. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
porcelán levegőre köt általában. A lakk pedig nem pattogzik le róla, csak idővel megkophat.
2012. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi nem tudtam hogy levegőre köt, életemben 1x volt műkörmöm az is UV-s volt :D

a sima lakk meg a körömről is lepattog, nemhogy egy "sima" felületről.. odakoccan valamihez a körme és meg is reped.

2012. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A természetes körömről azért pattog le, mert a köröm hajlik. A műköröm pedig nem. A vége szokott megkopni, pattogni soha nem szokott.
2012. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nah hogy tisztázzuk lányok, és kérdező:

van levegőre kötő, meg UV fényre kötő porcelán, pontosabban: UV fényre kötő liquid,ha levegőre kötőt használsz, ajánlatos elsőre lassan száradót venni, mert tudod jól ha gyorsan száradot veszel és nem vagy ügyes, akkor hamar úgy szárad meg hogy nem lesz jó

2012. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írta, hogy nincs lámpája, tehát csak levegőre száradóról lehet szó. Csak hogy tisztázzuk..
2012. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi csajok.Akkor tisztázzuk. :)

Sima átlátszó fenylakkal működni fog, ha szépen megpróbálom lepolirozni?

2012. júl. 14. 23:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2012. júl. 14. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!