Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek korai 13 évesen...

Szerintetek korai 13 évesen szemöldököt szedni?

Figyelt kérdés

12 éves korom környékén elkezdett nagyon vastagodni, így kiszedettem egy kozmetikussal. Nem túl vékonyra, keveset szedett, csakhogy legyen formája.

Nem korai még? Nem lehet később semmi baj?

Köszönöm



2012. júl. 17. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én 12 évesen kezdtem el szedni a szemöldököm... persze nem fazonra, csak középen kezdett összenőni és nem akartam hogy Helgának csúfoljanak (a Hé Arnoldból) aztán 14 évesen tini magazinokban leirtak alapján szedtem ki úgy, hogy természetesebb legyen (ne legyen olyan férfias, vastag)


addig nem baj amig nem olyan körzövel huzottra szedik ki, hanem csak formásra...

2012. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
milyen baj lenne? Ha már van formája, akkor csak a kiállókat szedd ki. Azt nem fogod elrontani. És nem, nem korai.
2012. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy korai
2012. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem korai én 14 és fél évesen kezdtem, még most sem vagyok egész 15, de azért mert nem tetszett, bár nem sikerült, mert profi nem vagyok, de normálisabb lett tőle, és most veszem rá magam a második megmérettetésre:))

Nyugodtan csak, ez nem kortól függ, hanem, hogy mennyire erősen nő, és mennyire csúnyán:) 15L

2012. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai.:D énis annyi évesen kezdetem:)
2012. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez egy olyan dolog ami szerintem nem korai ennyi idősen. Én is 12-13 évesen kezdtem. És amúgy is szebb lesz az arcod tőle. :)
2012. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 19. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:
11 vagyok, és én nemrég kezdtem. gond?
2012. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!