Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 15 évesen korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 15 évesen korai még kiszedni a szemöldököt? Mert én szeretném

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
ne tedd,az undorító.
2011. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
ha csaj vagy akkor alap... ha meg fiú vagy akkor meg te dolgod én már 12 évesen kiszedtem hogy össze ne érjen meg ne legyen olyan vastag se az csúnya
2011. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kösszi a gyors válaszokat!

és lány vagyok ..

2011. jan. 12. 19:51
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
akkor szedd ki de ne nagyon vékonyra csak legyen szépen ívelt az szexi
2011. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
szerintem egyáltalán nem korai!
2011. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire vastag a szemöldököd és hogy mennyit akarsz kiszedni! Én 23 évesen szedtem először, de előtte kozmetikus szedte ki az oda nem illő szálakat, tehát utána már könnyű dolgom volt annak a vonalát követni, meg amúgy is csak kevés szálat kell kiszedni a szép forma érdekében! Szerintem te is először kozmetikushoz menj, és akkor majd könnyebb lesz magadnak csinálni utána, de mondom, hogy csak akkor, ha nagyon sok a szemöldököd, ha kevés, akkor ráérsz te is 23 évesen!
2011. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, 14 évesen szedtem ki mert kezdett összenőni. Lányoknál szerintem alap.

15F

2011. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Má nemazé, de mi a rákért kéne kiszedni?? Meg mi az, hogy alap? Undorító az a rajzolt ceruzavékony szemöldök, olyat akarsz? Vagy ez pontosan mit is takar?
2011. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
szedd ki nyugodtan sokkal jobban néz ki úgy;) én 11 éves korom óta szedem:)
2011. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

utolsó, te nagyon el vagy tájolva...

kérdező, attól függ, milyen formája van alapból

középen érdemes mindenképpen, de ha szépe a formája, akkor elég csak a kósza szálakkal foglalkozni

2011. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!