Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagy hátrány ha egy...

Fiúk! Nagy hátrány ha egy lány szemüveges? Mert én úgy veszem észre, hogy igen 15/L

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kéne, hogy hátrány legyen.

Szerintem nem is hátrány.

2012. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én barátnőm szemüveges és nagyon jól áll neki, szóval szerintem van akinek jól áll, van akinek nem.
2012. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem fiú vagyok, de tapasztaltom van. :D

Sose éreztem hátránynak. Megfelelő keretet kell találni, és kész. :)

Egyetlen hátrány, ha a pasid is szemüveges, akkor vicces tud lenni a helyzet. Ne tartsd hátránynak. :) Nekem inkább a védjegyem, nélküle lehet fel se ismernek.

Barátom szerint meg olyan, mintha két csaja lenne kb, olyan más vagyok szemcsi nélkül. xD Szóval még előny is lehet belőle. XD

22L

2012. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is úgy vettem észre,hogy hátrány,ezért lecseréltem a szemcsit lencsére.100ból 99 mondja h miért van lencsém,és h azonnal legyek megint szemüveges..:) tehát vkinek kifejezetten előnyösen áll..:)
2012. júl. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem hátrány:) rengeteg csinos szemüveg van már:) 15/L
2012. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!