Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen csúnya?...

Miért vagyok ilyen csúnya? Miért nem lehetek helyes?

Figyelt kérdés

Utálom, gyűlölöm a külsőmet és szerintem mindenki más csúnyának tart.

F/20


2009. júl. 14. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkiben van valami szép. Csak észre kell venni. Például ismerek egy tényleg nagyon csúnya lányt, és a szeme olyan gyönyörű. Lehet hogy valakinek baja van az arcával, de az alakja tökéletes. Van akinek az arca gyönyörű szép, de az alakjával nincs megelégedve. Én azt mondom,vállald önmagad, ne érdekeljen hogy ki mit gondol, csak éld az életed. Hidd el, lesz aki meg találja benned a szépséget :)
2009. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha beszúrsz magadról egy képek szerintem minden válaszoló tudd majd mondani valamit ami szép rajtad vagy neki tetszik...ez jó módja annak, hogy elfogadd magad :)
2009. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Így döntöttél.............
2009. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem az általánosban lelkiterror alatt tartottak,amiatt,h csúnyának és kövérnek tartottak,pedig én láttam nálam kövérebb lányt is.Éppencsak én voltam jó áldozat.És én hittem nekik,csúnyának gondoltam magam.Mamár más a helyzet,kinőttem az általánosból,próbálom meglátni magamban a szépet,bár az általános évek néha eszembe jutnak,és így elég nehéz.De már lassan egy éve van egy barátom,aki szerint szép vagyok.És ennek élek.

Nem tudom,hogy nézhetsz ki,de valakinek biztos te vagy a szőke,jóképű herceg! :) Fel a fejjel,mindenkiben van vmi szép!

2009. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha nem vagy se nyomorék se nincs semmi olyan bajod ami miatt ronda lennél akkor nem vagy az. Legalább is tudsz változtatni azon ami nem tetszik magadon. Ha pattanásos vagy kezeld, ha kövér vagy lefogyhatsz, ha frizurát váltasz, ha jobb ruhákat veszel máris változhatsz jó irányba, ami neked tetszik. Szóval ha nem valami veled született dolog miatt vagy ronda akkor nincs gond, és tehetsz érte hogy szebb legyél.

Én sem voltam szép 19 éves koromig, olyan voltam mint abban a sorozatban a Csúnya Betty, sőt annál is rosszabb:DD most meg odavannak értem a pasik mióta megváltoztattam a külsőm. Eltartott egy ideig de megérte.

2009. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most annyira megölelnélek :) Sajnálom, hogy ilyen gondolatok foglalkoztatnak. Akit szeretünk azt szépnek látjuk, akármilyen is. Hidd el sok ember van, aki igen is helyesnek tart Téged. 20/L
2009. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért? Mi a bajod magaddal? Semmit nem írtál erről.
2009. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tesómnak(fiú) is ugyanez volt a problémája. Bőrproblémái voltak, elhanyagolta magát, de panaszkodott, hogy csúnya. Aztán szépen elkezdte ezeket a hibákat egyenként orvosolni, ma már odafigyel arra, hogy hogy öltözködjön, hogyan hordja a haját, foglalkozik magával. És a pozitív visszajelzések meghozták az önbizalmát.

Ha valakinek nincs szép arca, hordhat más frizurát, ami jól áll. Ha csúnya a bőre, kezeltetheti, stb. Egyenként lehet csak mindenen segíteni (ma már pedig mindenen lehet, és nem is kell hozzá sok pénz!) ettől a sok részlettől lesz szebb az összkép.

2009. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!