Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen iskolatáskát vegyek...

Milyen iskolatáskát vegyek 10. -es lányomnak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 17:10
 1/9 anonim válasza:
43%
ajánlom a váll táskát az most a divat :)
2012. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én most megyek 9.-be és 8.-ban váll táskám vol,nagyon rossz,nem ajánlom,mert ,ha sok volt a tankönyvem ,akkor nagyon fájt tőle a vállam,hiába hordtam keresztbe,úgyse volt jó,meg simán sem.Plusz gerincferdülést okoz,én 9.-re hátizsákot kérek,de olyat,aminek az alján van valami szivacs,hogy a könyveim ne gyűrődjenek.
2012. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oldaltáskát semmiképp. Valami olyan hátitáskát ami tetszik neki...
2012. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
váll táska... de abból nálam mindig hiszti van hogyha szülő vesz, vegye meg ő magának. az legalább biztos tetszik neki
2012. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is a hátizsákot ajánlom, a fentiek miatt. Szerintem kérdezd meg a lányodat, milyet szeretne..:) Biztos neki is vannak elképzelései, és akkor próbálj meg olyat venni. :)
2012. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
menjen el a lányával és válasszanak olyat ami megfelel a célnak és a viselőjének is tetszik!
2012. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

10.-es korára azért már van elképzelése az embernek, hogy mit akar. (Legalábbis nekem volt )

Mindenképpen legyen Ő is ott a vásárlásnál :)

2012. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem együtt vegyétek meg.
2012. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg válltáskát, én nekem általános iskola 6. osztálya óta az van ( bármint nem ugyanaz a válltáska) és nagyon szeretem. most megyek 9.be.:D
2012. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!