Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok kerdesem lesz es leirom...

Sok kerdesem lesz es leirom lent. Bunkok kimeljenek ok?

Figyelt kérdés

1.:ha szeptemberig hasznalok ricinusolajt addigra jol megnonek a szempillaim?

2.:Miyen kremet ajanlotok ha a szemem alatt picit fekete?

3.:59kilo vagyok es szeretnek kb 50 lenni mit csinaljak?

4.:Szerintetek melyik a legjobb fogkrem ami 2 honap alatt tenyleg feherre "varazsolja"?

5.:Melyik a legjobb,tartos parfum ami olyan edes,"romantikous illatu?....

6.:Hogyan csinaljam meg a labkormeimet hogy szebbek legyenek...(kemenyek,nagyon picit sargak es lassan nonek...)elore is koszi:))



2012. júl. 21. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
3. Sportolj, változtass az étrendeden. Nem kell koplalni csak mértékkel egyél. (:
2012. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

1. hát nőnek talán, de inkább erősödik.

2. ha örökölt karikák, akkor korrektor. ha időszakos, akkor hideget tegyél rá, mondjuk egy jéghideg coca-colát (nyilván üveggel:D)

3. ahogy egyeske megírta

4. ilyet nem ismerek, én szódabikarbónáztam és rágóztam rendszeresen mellette

5. playboy play it sexy édes, de nem tudom, kinek mit jelent a romantikus, számomra inkább elegánsabb

6. a lábkörmök mindenkinek lassan nőnek. sárgának azért sárga, mert vagy gombás, vagy túl sokat lakkoztad és megfogta. hagyd pihentetni, ha nem muszáj, ne lakkozd. plusz pedikűrözz hetente egyszer.

2012. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4. Én nem fogkrémet ajánlok hanem Listerine szájvizet(a leg ujab fajtát,rózsaszin a lötty:D)Én nagyon szeretem!!
2012. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

1. A szempilla minősége éppúgy örökölt, mint pl. a hajadé. Vannak apró trükkök, de csodát semmi nem tesz.

2. Valamilyen szemkörnyékápolót, pl. Alverde szemvidítófüves krém, vagy golyós, hűsítő Nivea ápoló.

3. Mozgás, sok nyers zöldség-gyümölcs, sovány húsok és hal, semmi nasi.

4. Itt sincsenek csodák. Van fogorvosi fehérítő kezelés. Nekem az elektromos fogkefe és a Sensodyne fehérítő fogkrém valamennyit fehérített, de a fogak színe is genetikus...

5. Nincs tuti recept, mindenkin már a tartós, hiszen ez bőrtípus függvénye. Megoldás: rendszeresen el kell menni drogériába, és mindkét csuklódon egy-egy illatot felraksz, ami tetszik. Aztán figyeled, melyik lesz tartós.

6. Ha kemények és sárgák, akkor ki kéne deríteni, nem gombás-e a körmöd, ezt bőrgyógyász tudja megnézni. Ha nem, akkor egyszerűen csipesszel vágd rövidre, esetleg reszeld le, és húzd át pl. bézs körömlakkal.

2012. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!