Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki?

Szerintetek nagyon ciki?

Figyelt kérdés
A hajamat kleopátrásról punkra vágattam, és az utcán, meg egyáltalán mindenhol mutogatnak rám, megbámulnak, röhögnek rajtam, akik nem ismernek. Ez nem esik jól. Meg alapból egy fiúsabb, lázadóbb stílusom van. Kicsit duci vagyok. Min változtassak, hogy ne csináljak ekkora "feltűnést" az utcán? Oltó, szidó válaszokat nem kérek, köszönöm!

2012. júl. 23. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit takar a punk haj? Az a most szokásos félig kiborotvált fej, vagy tarajad van, hány éves vagy?
2012. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit csinálni!Hogyha ilyen frizurát vágatsz ezzel jár,ha nem tudod felvállalni talán nem is neked való.Mást is pont így kiröhögnének és mutogatnának rá,ezt el kell fogadni ha te választottad,ha meg rosszul érzed magad emiatt az utcán akkor inkább válts.Gondolkodj el hogy érezted jobban magad mikor az utcán sétáltál ezzel a frizurával,vagy a régivel!
2012. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legfontosabb, hogy elfogadd magad. Azután tudod megtalálni azt a stílust, amelyik tényleg illik hozzád. Pld. miért vágattad a punk fazont. Az igazi punkot nem zavarja, hogy összesúgnak a háta mögött, sőt neki az a célja, vagyis a provokálás. Neked úgy tűnik a lázadás más módját kell választani, ha ez a reakció kényelmetlenül érint. Hogy mit, azt így ismeretlenül persze nem lehet kitalálni. Azt csak te tudod majd, de fontos, hogy a szíved és ne a divatot kövesd. És persze tanuld meg szeretni magad :D
2012. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teltebb archoz nem jó választás a felnyírt haj. A kopaszság vagy nagyon rövid haj csak igazán keveseknek áll jól, szép fejforma és kecses nyak kell hozzá.


Feltűnést kelteni nem feltétlenül rossz dolog, de érdemes kedvezően feltűnni. :) Vannak nagyon jó kis extrém frizurák, amik egyben nőiesek is, érdemes legközelebb valami olyasmit választanod. Ha úgy érzed, a súlyoddal is gond lehet, akkor tegyél ellene, és adj le belőle! :) Egy formás lányon minden ruha jobban mutat, főleg akkor, ha jobban kedveled az egyszerű, fiúsabb öltözéket, hiszen így a klasszikus női praktikákat sem tudod bevetni, hogy elfedd, amit szeretnél.

2012. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem tudnál küldeni egy képet ? -természetesen arc nélkül. :)
2012. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, pár jó kis hajviselet. :) Nőies és merész egyben. :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem, tudtam segíteni! :)

(4-es válaszoló)

2012. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de aki nem bírja, ha mutogatnak rá és megnézik, az miért akar feltűnősködni, miért vállal be punk hajat?
2012. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ne úgy képzeljétek el, hogy fel van borotválva, hanem ilyen (egy kicsit szoliabb punk frizura :D)

[link]

2012. júl. 24. 19:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Vidéken ilyen a közösség. Menj el BP-re, senkinek sem tűnsz fel. Max. az éppen ott lévő vidékieknek :D
2012. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha olyan, amilyet linkeltél, akkor jól néz ki! :-)


amúgy igen ... a vidék ilyen. még a Mari néni is azzal van elfoglalva, hogy az Xy-nak milyen az új frizurája. Nincs más dolguk, rajtad csámcsognak...

2012. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!