Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van tetkód? Mit szóltak hozzá...

Van tetkód? Mit szóltak hozzá otthon?

Figyelt kérdés
Hány évesen csináltattad? Hol található? Mit ábrázol? Miért erre a mintára esett a választásod? Megbántad azóta? Miért volt fontos, hogy neked is legyen tetkód?
2012. júl. 23. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Van tetkód? - Igen,van

Mit szóltak hozzá otthon?- semmit

Hány évesen csináltattad?- 38 évesen

Hol található?- a lábamon van.

Mit ábrázol? - 3 szál harangvirágot,mindhárom virágban 1-1 szép Betű van írva

Miért erre a mintára esett a választásod? - Az imádott apukám amíg élt mindig harangvirágot vett nekem. Mindig három szálat,hogy elékezzek arra,hogy a testvéreim a legfontosabbak az életben. A betűk a testvéreim nevének kezdőbetűi. (hárman vagyunk lányok)

- Megbántad azóta? -nem

- Miért volt fontos, hogy neked is legyen tetkód?- na ezt nem tudom..Talán mert tetszett ahogy le volt rajzolva,és mivel apu már nem él,így ezzel jelképezem,hogy mindig megvan a harangvirág nekem.

40/N

2012. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

23 éves voltam.Delfint ábrázol!Miért?kedvenc állat,delfinfüggő vagyok.Nem bántam meg!

A bokámon van.

Egyáltalán nem volt fontos ,hogy nekem is legyen tetkóm!

Nem feltünő helyen van,igazából nem mások miatt készült,hanem kízárólag nekem,vett egy nagy fordulatot az életem,és ez alkalomból csináltattam.Mit szóltak hozzá?

A férjem örült neki,mert tudta,hogy régóta szeretném,a szüleimnek meg igazából teljesen mindegy!

2012. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Egy paradicsommadár van a mellkasomon. 15 évesen csináltattam. Amikor hazamentem anyukámnak ennyit mondtam "anya, el kell mondanom valamit" erre ő: "csak nem terhes vagy???" én megkönnyebbülten: "dehogy csak van egy tetkóm" :))) hát ahhoz képest nem kaptam akkora fejmosást mint vártam, ahhoz képest hogy nem vagyok terhes inkább megkönnyebbülés volt. Nem bántam meg, mert hozzám nőtt. Az én részem.
2012. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Van tetkóm :-)

A férjemnek tetszett, és a lányaimnak is.

A tarkómon található.

Bogi '95 Letti '10

Mert a lányaim nevei és születési évei és ők a legfontosabbak nekem!

Nem bántam meg, hisz ők örökre itt lesznek a szivemben!

Nem volt fontos , nem divatból csináltattam , csak éreztem hogy ez nekem kell :-)

2012. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A csuklómon van egy gyémánt, mert apukám állandóan azt sorolta, hogy én vagyok az ő csiszolatlan gyémántja, s csak a tökéletes férfira várok, aki mellett kicsiszolódom.

18 évesen csináltattam. Nem bántam meg,hogy felvarrattam, csak azt, hogy nem túl jó művészt választottam, s igy,4 év uátn, már nagyon kikopott és összemosódott. Most tervezem,h egy msáik tetkóssal "restauráltatom".

2012. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

*Van

*Szerelmi bánatom volt, így Anyukám áldását adta rá, addig nagyon ellenezte. Bár akkor koleszos voltam, így nem kellett volna titkolni, de így jobb volt.

*21.5

*bal lapockámon

*átalakított jin-jang, nap, 12 és pillangó egyben - félig saját tervezés

*mert minden benne van, ami jellemez engem: jin-jang harmónia, nap az uralkodó bolygóm, 12 a kedvenc számom és pillangó amit nagyon szeretek.

* NEM, határozottan NEM

*szeretem a jelképeket, és az egyedi dolgokat


23N

2012. júl. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Van a hasam alatt egy playboy nyuszi.19 voltam,anyum 1 évre rá tudta meg,nem szólt semmit.Apum nem tudja és szerintem soha nem is fogja megtudni,jobb ha azt hiszi,hogy az ő aranyos kislánya vagyok :)

Hirtelen felindulásból csináltattam,de nem bántam meg.

Párom mindig avval cukkol mikor valami hülyeséget csinálok,hogy fogjam rá a nyuszira :D

2012. júl. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

21-évesen csináltattam egy unicornis van a lapockámon.Miért ezt választottam?Mert igazából nem tudtam mi is legyen aztán a tetkósnál megtetszett és ez lett.Nem bántam meg,néha el is felejtem hogy van,csak amikor valaki megkérdezi mi van a hátadon akkor ijedek meg,hogy valami pókot látott vagy mit?!Most így 14-év után szeretnék valami mást kihozni belőle úgyhogy most gondolkozok mi is legyen/lehetne.

Mindig is szerettem volna tetkót ezért volt nekem fontos,hogy legyen.

2012. júl. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Van tetkód? Van egy pár (de az elsőt írom)

Mit szóltak hozzá otthon? Lehülyéztek.

Hány évesen csináltattad? 17

Hol található? Csukló

Mit ábrázol? Öcsém kezdőbetűje

Miért erre a mintára esett a választásod? Mert hiányzott, mert hiányoztam neki

Megbántad azóta? Nem

Miért volt fontos, hogy neked is legyen tetkód? Jelkép, továbblépés, lezárás.

2012. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

igen, van tetoválásom, mindkét alkarom belső felén egy egy acélbetétes bakancs talplenyomat úgy megkopva ahogy a bakancsom talpa meg van kopva. azért választottam ezt, mert nagyon sok jó élmény fűződik ehhez a bakancshoz.

nem bántam meg és nem is fogom megbánni, legalábbis szerintem. 19évesen csináltattam, az az most nem olyan rég :) nem örültek neki, anyám csak annyit mondott, hogy nem vagyok normális, majd úgy is megbánom.

fontosnak számomra azért nevezhető, mert úgy éreztem, hogy nekem ez kell a karomra, hogy teljes legyek saját magam számára.

2012. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!