Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nővérem már egy éve japán...

A nővérem már egy éve japán és korea mániás. Ki fogja valaha nőni?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesítő, hogy a közös szobánk tele van poszterrel és folyton olyan zene szól.. nekem persze nincs beleszólásom.. én 14/L ő 16/L.
2012. júl. 24. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Én húgom is ilyen kínai vagy koreai vagy japán nem is tudom milyen mániás. Mi nem élünk egy szobában de elég irritáló, állandóan animéket néz. A fala tele van kínai írásokkal, pószterek, zenekarok minden van ott. Stílusa is elég botrányos lett azóta. Persze vannak olyan elvárásai az egész családdal hogy mindenki pálcával egye a rízst meg kínai edénykészletet vett a diákmunkás pénzéből. Apámnak már televan ezzel a töke, anyámnak meg mindegy, engem meg irrítál hogy teljesen más lett a gondolkodása és a stílusa elég sok barátjának ment már így az agyára, pasija nincsen persze mert nem buknak rá így. Egyszer hozott haza valami japán srácot de el is menekült innen. Szerintem ki nővi előbb utóbb, ha egy normális pasi helyre teszi a lelkét valaha.
2012. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért zavar titeket, hogy ők ezeket szeretik? Nem lehetünk egy formák, ettől lesz egyénisége. Természetesen azért azt megmondhatod neki, hogy ha már közös szobában vagytok, legyen rád is tekintettel, de egyébként szíve joga, hogy ő mit szeret. Sokkal jobb, hogy ilyen, mintha a tipikus mai divatzenét hallgatná.
2012. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Uhh, az én tesóm is ilyn japán és korea fan, és már megőrülök, hogy G-Dragon így, G-Dragon úgy, ugyanolyan sapkát vett, mint G-Dragonnak, ugyanolyan fajta kutyát akart, minden lehetséges módon köbveti, hogy megtudja, éppen hol jár..T.T és 14 éves. Amikor kezdte, szerintem sem voltak rosszak a G-Dragon számai, de mára már elgem van belőle! Remélem, hogy ki fogja nőni. És a tesómnak van pasija, a mániája ellenére is. Csak az a baj, hogy a srác is megszállott..>.<
2012. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha Korea örült ( ami annyit jelent, hogy 24 órás mármoban él) akkor nem. Max enyhül. Mondjuk én is Korea örült vagyok, de én nem csinálom a leírtakat. Szerintem beszélgesetek el a tesókkal :D rájuk fér.
2012. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Sajnos el kell szomorítsam azokat, akiknek Ázsia rajongó a tesója.

Ezt nem lehet kinőni, nem lehet megunni.

Tűrjétek el :) Ez egy életérzés.

2012. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne ha ő is olyan kommersz lenne mint a mai fiatalok 90%-a? Akkor hallgathanád folyamatosan Justin Biebert, meg David Guettát, vagy nézhetnéd a Vivát vagy MTV-t. Szerintem az sokkal rosszabb. Én 19 éves japán mániásként mondom, hogy semmi rossz nincs ebben, annak a jele hogy érdeklődik más kultúrák és szokások iránt, ami szerintem nem kell hogy idegesítő legyen másokra nézve. Japán (Koreáról nem tudok nyilatkozin) egy nagyon hagyományos ország, viszont egyben a legmodernebb is, ez teszi olyan vonzóvá sok ember számára. Szerintem sokakban téves kép él Japánról, azt hiszik ott mindenki idióta, pedig az animéik között például rengeteg olyan van ami mind történetben, mind igényességben magasan veri az amerikai moslékot amivel manapság minden tele van.

Egy szó mint száz, semmi baj nincs ezzel, ha kinövi kinövi, ha nem nem, téged ennek nem kell zavarnia hogy ilyen.

2012. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Miért kellene kinőnie??-.- Persze ha mondjuk Rihanát, KAaty Perryt, Flo ridát meg ilyeneket szeretne azzal nem lenne bajod. -.- De ha zavar akkor mond neki hogy legyen rád is tekintettel stb
2012. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ezt nem értem, miért irtad ki... én is korea mániás vagyok... ezelőtt green dayt hallgattam, és nem is voltak rám büszkék a szüleim. most sem azok, de nem mondják h hagyjam abba. ezt nem akarom 'kinőni' mert ettől vagyok boldog. valószínűleg a nővéred is... bird ki.
2012. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Azoknak mondom, akik szerint ebbe nem kéne beleszólnia, hogy a nővérének meg (főleg, hogy közös a szobájuk) toleránsabbnak kéne lennie azzal, hogy ő meg nem szereti ezeket a zenéket.

Egyébként az én nővérem is ilyen, én is szerettem régen ezeket a dolgokat. Szerintem nem azzal van baj, hogy ezeket szereti, hanem, hogy (az én tesómnak legalábbis) ezen kívül nincs élete, semmi nem érdekli, semmit nem tud a világról 19 évesen, ami nem kapcsolódik Ázsiához.

Barátai is csak ilyen körökből vannak, és én eléggé úgy vettem észre, hogy sokan közülük lenézik azokat akik nem olyanok, mint ők, mert ők olyan "hú de egyediek" (20 emberből 19 kb ugyanúgy néz ki közülük) és úgy gondolják, hogy a japánok/koreaiak tökéletesek, és bármit csinálnak az rendben van.

Bocsánat, hogy ilyen hosszúra nyúlt, és hogy a kérdésedre is válaszoljak: lehet, hogy "ki fogja nőni", de ha nagyon mániákus, akkor nem valószínű. Szerintem ezzel nincs semmi baj, fogadd el, hogy ő ilyen. Akkor van baj, hogyha már ő nem tolerálja azt, hogy mások meg nem szeretik ezt a fajta zenét. 18/L

2012. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!