Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Egy valaha duci lánynak, aki...

Egy valaha duci lánynak, aki sikeresen lefogyott, és 23 évesen kedvet kap modellkedni, lenne esélye a szakmában? (Tételezzük fel, hogy jók a méretei és karakteres az arca. ) Őszinte válaszokat kérek, nem haragszom meg, ha nem.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 11:10
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
75%

Kép nélkül???


Amúgy szerintem nézz valami értelmes, értékteremtő munka után inkább. Hobbiból meg kérd meg a barátodat, hogy fotózzon - az olcsóbb muri.

2012. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok, szóval ha eljön az ideje, lesz rendes munkám is.


Engem pusztán az érdekel, hogy a fent említett 2 tény (korábbi duciság és a kor) kizáró ok-e?


Képet nem teszek fel, bocsáss meg, és köszönöm a választ!

2012. ápr. 13. 11:35
 3/9 Smartguy86 ***** válasza:
90%
Mivel most már nem vagy duci, nem értem, miért ne lehetne? Ha esetleg vannak a bőrödön repedések ("terhes-csíkok") vagy meg van ereszkedve a bőröd, esetleg úgy fogytál, hogy nem sportoltál (eleget + koplaltál) és az izmaid leépültek, akkor az valószínűleg kizáró ok lehet.
2012. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Smartguy86 ***** válasza:
90%
Ja és az se árt, ha a bőröd szép és nincs tele pattanáshegekkel meg anyajeggyel, szemölccsel, mitesszerrel.
2012. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Van 1-2 striám, de nem olyan látványosak, és mivel napi szinten sportolok most is, ezért szerintem nincs olyan rossz állapotban a bőröm, de a stria azért mégis stria...

2012. ápr. 13. 12:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármi lehetséges!Nyílván kifutóra tapasztalat és a korod miatt szerintem már nem mehetnél!De glamour meg egyéb bemutatókra simán!Minden összekötettés és szerencse kérdése:)

Lehet bikinimodell is lehetnél...


Ne add fel az álmaid.Nézz utána mihez lenne a legjobban kedved,mert a modellszakma nagyon széleskörű!

2012. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, nagyon kedves vagy!
2012. ápr. 13. 12:51
 8/9 anonim ***** válasza:
ha minimum 172 cm vagy, és MAX 55 kg, emellett meg van a kisugárzás és karakteres arc akkor lehetséges. de inkább a korod kizáró ok. a modelleket 15-16 évesen szokták felfedezni és 24 évesen már vége is a karrierjüknek. többnyire
2012. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

176 cm és 52 kg vagyok.

Hát, nem is tudom, lehet, hogy ez is csak egy múló hóbort, és idővel elmúlik... Olyan érdekesnek tűnik az egész, a gyönyörű smink és a még gyönyörűbb ruhák, a vakuk villanása, hogy én vagyok a középpontban, ami nekem sokáig nem adatott meg... De nem akarom sajnáltatni magam. :)


Köszönöm a válaszaitokat!

2012. ápr. 13. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!