Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony lány vagy "van mit...

Vékony lány vagy "van mit fogni rajta" lány?

Figyelt kérdés

Nem a bálnákra gondolok hanem a picit husibb lányokra.Pl 166 cm 60 kiló.Ez a husis.

Vagy ugyanekkora magassághoz 50 kiló?

Vagy így mondom.

Hilary Duff alakja

Vagy a vékonyabb Kristen Stewart?

melyik típusra indultok be jobban?


2012. júl. 28. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
29--es.Na én ezekre gondoltam.Ők a husisak.Bár photoshoppoltak,de látszik rajtuk,hogy nem vékonyak.
2012. júl. 28. 19:57
 32/64 anonim ***** válasza:

30 Ezek engem sosem érdekeltek. Azt tudom, amit leírtam, hogy most inkább sovány vagyok, és (bár így is jó), de azért nem lenne baj, ha szednék magamra valamennyit.


Inkább picit telt legyek, mint csontos (és ha még két kilót fogyok, már az a veszély fenyegetne). Hogy mi a magyarázat, az számomra lényegtelen, és nyugodtan gondolhatsz kövérnek is. :)

2012. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:

amúgy hilary 165cm

és 58 kiló

2012. júl. 28. 19:59
 34/64 A kérdező kommentje:
hát akkor szedj még magadra ha úgy gondolod még nagyon vékony vagy :D
2012. júl. 28. 20:00
 35/64 anonim ***** válasza:
74%

# 30/32

Ez most nekem? Ha de, akkor tévedsz, ugyanis se dagadt, se nő nem vagyok, és a BMI-index használhatatlanságát sem a dagadtak védelmében mondom, hanem a sportosak propagálásáért. Amit elmondtam, az tény, a BMI-index szar, és le kéne már szokni a kilók méregetéséről. Meg arról, hogy csak vékony és zsíros lány létezhet...

A nehéz csontozat mondjuk valóban kamu, max 2-3 kg eltérés lehet. Erről is le kéne szokni.

Sőt, még a híres "fogadd el magad, akárhogy nézel ki"-maszlagról is le kéne szokni! Ha nem tetszel magadnak, dolgozz rajta! Ha dagadt vagy, fogyj le! Ha csontváz vagy, sportolj, szedj fel izmot és zsírt! Ha meg mégiscsak elégedett vagy magaddal, akkor pofa be, és élj boldogan!


Ollé.

2012. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

Na, az illusztráció megint lemaradt, az egyik linkelt csaj speciel pont nem zsíros, hanem inkább a sportos kategória, amennyire ebből meg lehet állapítani:


[link]

2012. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem a BMI-ről írtam, hanem a testmagassághoz képesti helyes testsúlyról, ami nyilván csak normális BMI-nél igaz
2012. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
De ott viszont mindig, hiszen több tízezer emberről vették a mintát, úgy alakították ki a számokat, nem fordítva
2012. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
35 Te nem beszélsz hülyeséget, én is inkább sportos vagyok.
2012. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
a bmi szart sem ér.A testzsír százalékot kell nézni.
2012. júl. 28. 20:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!