Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony lány vagy "van mit...

Vékony lány vagy "van mit fogni rajta" lány?

Figyelt kérdés

Nem a bálnákra gondolok hanem a picit husibb lányokra.Pl 166 cm 60 kiló.Ez a husis.

Vagy ugyanekkora magassághoz 50 kiló?

Vagy így mondom.

Hilary Duff alakja

Vagy a vékonyabb Kristen Stewart?

melyik típusra indultok be jobban?


2012. júl. 28. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

A 178-hoz a 70 miért lenne már k*rvasok? Majdnem 10 kg-al kevesebb, mint a magasságom -100.


Én úgy tudom, hogy az épp ideális, de tökmindegy, mert egy kg-ot sem szándékozok fogyni, akárhogy is van. :)

2012. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Ne így nézzétek.


Azt nézétek meg (tükörben, hogy a hasatok lapos, vagy sem), ha igen, az már gond, számomra is, ha a hasad alján van egy pici poci, amelyet 2 újal meg tudsz fogni (mert ha van felesleg, ott biztos találsz), akkor vagy "vékony". Ellenkező esetben gizda, mivel olyan vékony vagy, hogy "nincs mit rajtad fogni", vagyis valószínűleg a csontjaidat fogná a pasid.


Kb olyan élmény, mintha biologia órai csontvázzal ölelkezne.

2012. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

ÚÚúú de imádom ezt a nőt!!! :D

[link]



És a 178 cm-hez rohadtul nem sok a 70 kg :D


Szerintem mindkét testalkat szép a maga módján, de akkor inkább a van mit fogni rajta. :)

2012. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
166 cm 61 kg egyáltalán nem husis... -.-
2012. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!