Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó véleménnyel...

Szerintetek jó véleménnyel vagyok a piercingekről?

Figyelt kérdés
Hülyeségnek tartom az egészet, nem értem miért jó ez, hogy vasdarabok vannak az ember bőrében. Egyedül kétféle piercing-et tudok valamennyire elfogadni, a köldök és az orrpiercing-et, természetesen lányokon és akkor ha ezek ilyen kis kisebb fajták. Ez a két fajta még aránylag jól nézz ki. De amikor valakinek a szája alatt van, vagy a nyelvében, szemöldök stb, Ezek mire jók? Ha jól nézne ki akkor megérteném, na de egy kettő eléggé visszataszító tud lenni. Ti mit gondoltok erről?

2012. júl. 29. 15:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
14%
szerintem teljesen igazad van:) én is így vagyok vele
2012. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
tökéletesen egyetértek. Egy vagány egyetemista lénynak csini a köldök/orr pc de ha ugyanez a lány elmegy ügyvédnek, akkor lesz hátrány. nyelvben NO COMMENT
2012. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ez alapján ítélem meg az embereket.

Szerintem baromság valakit csak azért megbélyegezni, mert így szeret kinézni.

Mondjuk én nem tetetnék magamra, nem vonz.

Ismerősöm viszont áradozik a nyelvpc-ről, az orális szex örömeit megsokszorozza.

2012. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fülem van tele piercingekkel és semmi visszataszítót nem látok benne, főként ha igényes, nőies ékszereket visel az ember.


Ha arcon zsúfolnak össze százféle karikát az már kicsit sok nekem, de egy-egy ékszer még elmegy. (pl. egy orr+szemöldök, vagy egy ajak piercing).


Viszont visszataszítónak nem találom a telepiercingezett embereket sem, csak az már magamon kicsit sok lenne.:)

2012. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

én is egyetértek veled. az orrban még elmegy, de nekem nem kéne.

a köldökpiercing nem csúnya, de olyan elcsépelt és emiatt plázpitschás lett, hogy már nem tetszik

másutt meg olyan érzésem van tőle, hogy a tulajnak valami lelki gebasz van, és ezzel akarja mutatni, hogy ő egy fasza csávó/csaj, akinek senki se mondja meg, mit tegyen, közben meg belül egy kis bizonytalan gyerek szűköl. szóval sajnálom.

2012. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Hm. Szerintem kissé előítéletes, besavanyodott emberke lehetsz, kérdező.
2012. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már miért lenne valakinél emiatt lelki gebasz. Simán ékszer.
2012. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
7-es az ,hogy kilukasztja a az arcát, szemöldökét, elcsúfítja vele a szép kis arcát, az nem igazán jó dolog.
2012. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én sem ez alapján ítélem meg az embereket, van pár olyan ismerősöm és barátom, akik tele vannak piercing-el, és ettől még nagyon jófej embereknek tartom őket, csak külsőre visszataszító néha.
2012. júl. 29. 15:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezeket néha kicsit más szemmel kell nézni. Olyan, mint a tetoválás, csak nem annyira egyértelmű. Nekem is van pár pcem, de hogy konkrét példát mondjak az üzenetére(persze itt nem a divatozó emos csitrikre gondolok) én egy erősen lelki terrorban, elnyomásban tartott gyerek voltam, az én száj pc-em egy lakatot jelképezett a számon, amit lélekben kellett is ott tartanom...Ha érted, hogy értem.

Ennek ellenére sok esetben egyetértek, azoknál, akiknél látszik, hogy csak divat!Ugyanígy a tetoválásokkal.

2012. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!