Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel lennétek...

Milyen véleménnyel lennétek olyan emberről, akinek pók tetoválása van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 02:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Szóba sem állok tetovált emberekkel, a pók meg nagyon undorító!
2010. máj. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az ő bőre. A halála után biztos eladja. Juj, ez nagyon morbid volt? Egyébként nekem nincs tetkóm és nem is tervezem. Esetleg hennát, az nem tart örökké.
2010. máj. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyat akarok,úgyhogy..:)
2010. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan is van és megnyugtathatlak, hogy sem előtte, sem miután már megvolt nem bántak, viselkedtek velem máshogy az emberek...
2010. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Alapvetőben csak kíváncsi vagyok a véleményekre, de ez nem befolyásol semmiben.

Pláne, hogy már hónapok óta megvan a pók. :D

És ha ez elriaszt bizonyos embereket a közelemből, az nem is baj, mert nyilván olyanok lennének, akik jobb is ha nem állnak szóba velem. =)

2010. máj. 29. 13:38
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van, de ezt már sosem tudod meg.
2010. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szerintem az nem normális, ha valaki egy tetoválás miatt ír le ennyire valakit, hogy még szóba se állna vele.

Ezért is írtam, hogy talán jobb is így nekem, ha ennyire bigott személyek elkerülnek. Azokkal szerintem tetoválástól függetlenül sem tudnánk egymással mit kezdeni.

2010. máj. 29. 16:23
 8/18 anonim ***** válasza:
ez ám csak itt, nálunk van így. Németországbam tennének rá hogy van-e tetkód vagy nincs, van-e piercinged vagy nincs...sebaj, lesz ez még így se...:)
2010. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szép lassan talán mi is eljutunk oda. Legalábbis már az elmúlt évek alatt nagy fejlődés történt e téren az országban, hisz míg régen szinte elképzelhetetlen lett volna, ma már látni agyonpiercingelt-fültágítós eladókat a szupermarketekben, vagy tetovált pincéreket éttermekben (oké, nem ötcsillagosokban).
2010. máj. 30. 22:54
 10/18 anonim ***** válasza:
engem is lehurrogna mert tetoválást szeretnék,d e azt nem értem h 1 tetovált emberrel mért nem állnak szóba egyesek???!!(tisztelet a kivételnek)
2010. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!